Decoration

8 نکته برای تزئینات در فضای باز

8 نکته برای تزئینات در فضای باز

شما که نمی خواهید تنها خانه ای در این بلوار باشید که در این فصل تعطیلات عالی به نظر نرسد!. از این 8 نکته برای کمک در تزئینات تعطیلات در فضای باز استفاده کنید. فصل تعطیلات تقریباً پیش روی ماست. هوا سردتر می شود و به زودی برف می بارد. وسایل چمن و باغ جای خود را به زیور آلات کریسمس، کاغذ کادو و گیاهان همیشه سبز مصنوعی در بیشتر فروشگاه های بزرگ داده است.

به زودی زمان تزئین خانه شما برای تعطیلات، خانه و خانه فرا می رسد – و اگر شما فردی هستید که عاشق روحیه تعطیلات هستید، چرا صبر کنید؟ از این هشت نکته برای نشان دادن روحیه جشن خود استفاده کنید.

  • یک نقطه کانونی انتخاب کنید

تزئین فضای بیرونی، حیاط، تخت گل و سایر فضای بیرونی خانه در اطراف یک نقطه کانونی مرکزی می تواند به شما کمک کند همه چیز را بهم گره بزنید و برای تزئینات تعطیلات خود یک موضوع درست کنید. بسیاری از صاحبان خانه ها ایوان جلویی یا حتی درب ورودی خود را به عنوان نقطه کانونی انتخاب می کنند و با یک تاج گل زیبا، برخی چراغ های رشته ای به دور نرده و یا شاید یک یا دو درخت مصنوعی در فضای باز ، توجه را به آن جلب می کنند.

با این حال، این تنها انتخاب شما نیست. نقطه کانونی شما می تواند یک درخت بزرگ همیشه سبز در حیاط جلوی خانه شما، یک مجسمه بزرگ از سانتا در سورتمه خود باشد یا یک صحنه از تولد مسیح. به انتخاب موضوعی برای تزیینات تعطیلات خود بیندیشید تا همه چیز در کنار هم جریان داشته باشد و درنهایت بیش از نیاز تزئینات خریداری نکنید.

  • ساده نگه دارید

شما نمی خواهید تمام چراغهای کریسمس خود را به کلارک گریسولد تزیین کنید. از کوچک شروع کنید، به خصوص اگر قبلاً برای تعطیلات نمای بیرونی خانه را تزئین نکرده اید. برای ایده های تزئین کریسمس مدتی را به مرور اینترنت اختصاص دهید. به عنوان مثال، فقط به جای روشن شدن کل خانه، برخی از چراغ ها را در اطراف ایوان رشته کنید. می توانید بعداً به نمایشگر خود اضافه کنید یا سال آینده آن را گسترش دهید.

  • چراغ مناسب برای نیازهای خود بخرید

اگر قبلاً چراغ های کریسمس را برای خانه خود خریداری نکرده اید یا مدتی است، ممکن است از گزینه هایی که برای شما در نظر گرفته شده تعجب کنید. چراغ های خالص برای بوش، چراغ های طناب برای روشن کردن پنجره ها، چراغ چشمک زن، چراغ های چند رنگ، چراغ های یخی و انواع مختلف چراغ های LED وجود دارد. بدانید چه نوع چراغ هایی برای نمایشگری که در ذهن دارید بهترین است و همچنین چراغ های کمتری برای کار کردن استفاده می کنند.

  • دست دوم خرید کنید

به دنبال تزئین کمتری در این فصل کریسمس هستید؟ چه کسی می تواند شما را سرزنش کند – کریسمس در حال حاضر به اندازه کافی گران است، و مطمئناً یک راه پایدار برای محیط زیست برای روحیه دادن به تعطیلات وجود دارد. خوشبختانه، شما می توانید در اکثر فروشگاه ها انبوهی از تزئینات کریسمس که به ملایمت استفاده شده و دست دوم هستند را به ثمر برسانید. تاج های گل، مجسمه ها ، صحنه های مولودی و سایر اقلام تزئینات تعطیلات را برای کسری از قیمت خرده فروشی خریداری کنید.

  • آن را ایمن بازی کنید

وقتی صحبت از تزئینات تعطیلات در فضای باز می شود، ایمنی در درجه اول اهمیت قرار دارد. از چراغ هایی با برچسب مهر تأیید UL (Underwriters Laboratories) استفاده کنید و مطمئن شوید که برای استفاده در فضای باز درجه بندی شده اند. از بلند شدن روی نردبان چراغ های رشته ای در امتداد ناودان و اطراف پنجره مطمئن نیستید؟ کسی را برای انجام آن استخدام کنید یا کلاً از آن صرف نظر کنید.

  • Staple Gun را خند بزنید

وقتی زمان آویختن چراغ های کریسمس است، اسلحه اصلی را در جعبه ابزار خود بگذارید – اینگونه پدر بزرگ شما چراغ های خود را آویزان می کند. نوار برق یک گزینه ایمن، سریع و آسان است که به جانبداری، زونا یا انگشتان شما آسیب نمی رساند. همچنین برای محافظت از اتصالات الکتریکی در برابر عناصر عالی است. از گیره های مخصوص نور کریسمس برای اتصال ایمن و آسان چراغ ها به زونا و ناودان استفاده کنید.

  • از پایین شروع کنید

هنگام تزئین چیزی بلند برای کریسمس، مانند یک درخت بزرگ، از پایین شروع کنید و به سمت بالا حرکت کنید. با استفاده از یک میله میخ دار که در خاک قرار دارد ، یک سیم کششی برای تأمین انرژی چراغ های خود نگه دارید و با چراغ های روشن کار کنید تا بتوانید درک بهتری از شکل ظاهری محصول نهایی داشته باشید. برای رشته زدن چراغ های اطراف تنه یک درخت برگریز، یا زیگ زاژ دادن آنها از طریق شاخه های یک گیاه همیشه سبز و اضافه کردن رشته های جدید در صورت لزوم، کمک بگیرید.

  • هوشمند تزئین کنید

در خودتان مقداری تلاش و هزینه صرفه جویی کنید و فقط قسمت هایی از حیاط را که مردم می بینند تزئین کنید. درخت بزرگی دارید که رهگذران فقط یک طرف آن را ببینند؟ فقط آن طرف درخت را تزئین کنید. ممکن است بخواهید از تزئین قسمت هایی از حیاط که برای عموم مردم قابل مشاهده نیست، بگذرید. با این حال، اگر پاسیوی پشتی یا عرشه ای دارید که قصد دارید از آن در تمام طول فصل کریسمس استفاده کنید، در صورت تمایل آن را با گلدسته های مقاوم در برابر هوا، درختان مصنوعی، تاج های گل ، چراغ ها یا چیدمان میز تزیین کنید.

تزئینات برای تعطیلات ضروری نیست. با کمی خلاقیت و این نکات مفید ، به زودی یک نمایشگر در فضای باز خواهید داشت که رهگذران محله را به توقف و تحسین کار شما القا می کند.

منبع:

https://www.ahs.com/home-matters/decor/tips-for-outdoor-holiday-decorating/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 2