درباره آشپزخانه

4 گزینه چیدمان آشپزخانه

4 گزینه چیدمان آشپزخانه

4 گزینه چیدمان آشپزخانه : هفته گذشته، من در جزییات نحوه استخدام یک طراح حرفه ای برای کار دوباره در طرح آشپزخانه و سپس ترسیم نقشه هایی که این تغییرات را ترسیم می کند، فکر کردم. همانطور که در آن زمان اشاره کردم، من این مرحله را به هرکسی که قصد بازسازی آشپزخانه را دارد بسیار توصیه می کنم و به طور خاص آن را برای کسانی که به دنبال چیدمان آشپزخانه جدید هستند توصیه می کنم. استخدام جن شاید بهترین کاری باشد که تاکنون انجام داده ایم. او به ایده هایی رسید که من هرگز فکرش را نمی کردم، همان چیزی است که امروز اینجا هستم تا گزارش دهم.

کشف چیدمان آشپزخانه جدید

مرحله 1: مشخص کنید چه چیزی کار نمی کند

اولین کاری که ما قبل از آوردن جین انجام دادیم گپ زدن در مورد آنچه در آشپزخانه ما کار نمی کند بود. ما واقعاً سپاسگزاریم که بیش از یک سال در خانه خود (با این آشپزخانه زشت) زندگی کردیم زیرا این بار به ما کمک کرد تا بدانیم چگونه از آشپزخانه خود استفاده می کنیم.

راستش را بخواهید، اگر ما هنگام انتقال به خانه با نوسازی آشپزخانه برخورد می کردیم، پس از یک سال زندگی در اینجا، احتمالاً در یک طرح کاملاً متفاوت قرار می گرفتیم. این همان چیزی است که ما در مورد چیدمان آشپزخانه / اتاق غذاخوری فعلی دوست نداریم.

چیدمان آشپزخانه – چه چیزی کار نمی کند

 • هنگامی که در درب گلخانه قدم می زنید، تا زمانی که کاملا در اطراف یخچال نباشید، نمی توانید بقیه خانه را ببینید. ما معمولاً وارد این در می شویم و از اینکه یخچال تاکنون بیرون مانده متنفر هستیم.
 • ما کابینت گوشه ای را دوست نداریم، دسترسی به آن بسیار دشوار است.
 • کشوها پهن نیستند.
 • ما هرگز پشت پیشخوان نمی نشینیم.
 • “شبه جزیره” واقعاً مفهوم خانه باز را از بین برده است.
 • آشپزخانه به اتاق ناهار خوری نمیرسد.
 • وقتی افراد بیشتری داریم، جابجایی بین آشپزخانه و غذاخوری بسیار دشوار است.
 • آشپزخانه آنقدر تاریک است که باعث می شود فضای آن بسیار کوچک و خاموش باشد.
 • هیچ سیستم سازماندهی کابینه ای که ما دوست داشته باشیم دیده نمی شود.
 • به طور کلی، آشپزخانه فقط احساس کوچک بودن و تعطیل شدن می کند.
 • اتاق غذاخوری در خارج از میز هیچگونه عملکردی ندارد.

مرحله 2: نقاط ضعف و گزینه های بازبینی را اعلام کنید

بعد از اینکه من و مت تمام مشکلات آشپزخانه فعلی خود را شناسایی کردیم، با جین تماس گرفتیم تا نگاهی بیندازیم. او در فضا قدم زد، در مورد مسائل بحث کرد، و اندازه گیری کرد… همه چیز. چند هفته بعد، او با ایده های طرح بندی خاصی که بسیاری از نکات ضعف را برطرف می کرد به ما بازگشت. ایده های او اینجا بود …

گزینه شماره 1: تنظیمات مشابه، بدون شبه جزیره

گزینه شماره 1 احتمالاً کمترین میزان تغییر در ردپای آشپزخانه بود، اما هنوز نگرانی ها را برطرف نمی کرد. بعلاوه، آنچه من در مورد جین دوست داشتم این است که او همراه با طرح ها، تصویری از ایده هایی را که برای فضا داشت، اضافه کرد. از این طریق حتی اگر با آن طرح خاص پیش نرفتیم، باز هم از گفتگو با ایده های او سود خواهیم برد. در این حالت، مرکز فرماندهی بزرگ و کشوهای انبار!

در مورد چیدمان گزینه شماره 1، جین شبه جزیره را بیرون کشید تا فضا را باز کند و در طول اتاق غذاخوری کابینت بیشتری اضافه کرد تا دو فضا به یک فضای بزرگ منسجم تبدیل شوند.

جوانب مثبت: ایده اضافه کردن کابینت را دوست دارید، شبه جزیره را دوست دارید.

نکات منفی: هیچ نگرانی عمده ای در مورد این طرح وجود ندارد، فقط فکر می کنیم که می توانیم در این فضا حتی بیشتر تلاش کنیم، بنابراین من با دیدن تغییرات بزرگتر در گزینه های دیگر هیجان زده شدم.

گزینه شماره 2: بدون شبه جزیره، ذخیره سازی توسط سینک اضافه شده است

گزینه شماره 2 مشابه گزینه شماره 1 بود، اما جین با حرکت دادن سینک ظرفشویی روی زاویه و ساخت تخته های کابینت / پیشخوان اطراف آن ، فضای ذخیره سازی و فضای بیشتری را در کنار سینک ظرفشویی اضافه کرد. عکس های پیوست شده به پیشنهاد او واقعاً به من کمک کردند تا ظاهر جدید را تجسم کنم.

جوانب مثبت: ایده کابینت و ذخیره سازی بیشتر را دوست داشته باشید.

منفی: داشتن زاویه دار در سینک وسواس ندارید.

گزینه شماره 3 لوازم خانگی را عوض کنید، صندلی پنجره را اضافه کنید

گزینه شماره 3 پیشنهاد می کند که اجاق برقی یا گازی و یخچال و فریزر مکان های قابل جلوه داشته باشند. همچنین پیشنهاد شده است که قفسه های باز را در امتداد دیوار اجاق گاز اضافه کنم تا فضای هوا بسیار سبک و هوای بیشتری داشته باشد. وی همچنین ایده صندلی پنجره زیر پنجره در اتاق ناهارخوری را ارائه داد.

جوانب مثبت: با ایده صندلی پنجره هم برای زیبایی و هم برای عملکرد وسواسی! همچنین، ایده قفسه های باز را دوست داشته باشید زیرا این یک روش عالی برای باز کردن فضا و ایجاد احساس سبکتر در آن است و مانند حال حاضر مانند یک سوراخ تاریک احساس نمی شود.

نکات منفی: قفسه بندی باز قطعاً دارای اشکالاتی بالقوه است. آیا من آن را دوست دارم؟ آیا اقلام گرد و خاک می شوند؟ آیا آنها زیبا تر از عملکردی خواهند بود؟

گزینه شماره 4 شبه جزیره، میز اتاق ناهار خوری Rework را نگه دارید

گزینه شماره 4 برای من جالب بود زیرا چیدمانی بود که هرگز فکرش را نمی کردم. جین تصمیم داشت شبه جزیره را حفظ کند (با کمی تجدید نظر) و با انتقال میز ناهار خوری به جلوی اتاق ناهار خوری فضا را باز کند. وی پیشنهاد داد که از صندلی پنجره به عنوان نیمکت توکار برای صرفه جویی در فضا استفاده کنیم. این طرح باعث می شود مسیر ترافیک دست نخورده باقی بماند در حالی که فضای اتاق غذاخوری بسیار بازتر از اکنون احساس می شود.

جوانب مثبت: ایده صبحانه خوری کناری ساخته شده در اطراف یک صندلی پنجره را دوست داشته باشید. ایده ی پیچیدن شبه جزیره به دور دیواره فعلی را برای صرفه جویی در فضا دوست دارید.

منفی ها: ما در حال حاضر از میله شبه جزیره برای غذا خوردن استفاده نمی کنیم و عصبی هستم که می خواهیم این فضا را برای چیزی که به طور مداوم استفاده نمی کنیم هدر دهیم.

مرحله 3: در مورد چیدمان جدید آشپزخانه تصمیم بگیرید

اگرچه همه این گزینه ها را خیلی دوست داشتیم، اما در نهایت تصمیم گرفتیم که با گزینه شماره 3 همراه شویم. ما دوست داشتیم که این طرح امکان ایجاد مفهوم باز در خانه ما را فراهم می کند. ما همچنین دوست داشتیم که عملکرد بسیار بیشتری به اتاق ناهار خوری ما اضافه می کند، به فضای آشپزخانه اجازه می دهد تا از نور و هوای بیشتری برخوردار باشد، و فضای ذخیره سازی اضافی با بوفه اتاق ناهار خوری و صندلی پنجره فراهم می کند.

مرحله 4: اتو کردن جزئیات جزئی

آخرین کاری که ما با جین انجام دادیم این بود که جزئیات نهایی را در نقشه ها مشخص کنیم. مکان های خروجی، محل چراغ روشنایی ، جزئیات کابینت – همه چیز! از این طریق ما یک طرح اولیه داشتیم که قبل از حرکت به جلو برای سفارش کابینت ، سینک ، لوازم خانگی و غیره ، جزئیات را به وضوح مشخص می کرد. من از برنامه ها بسیار هیجان زده هستم و نمی توانم منتظر بمانم تا این طرح جدید جان بگیرد! و من باید جین را به خاطر این تشکر کنم زیرا هیچ وقت فکر نمی کردم که لوازم را عوض کنم، شبه جزیره را باز کنم یا یک صندلی پنجره اضافه کنم. تمام ایده های درخشان که می خواهند GAME CHANGERS برای این فضا باشند!

منبع: DIY Playbook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 6