درباره آشپزخانه

10 آشپزخانه عالی و افسانه

10 آشپزخانه عالی و افسانه

معرفی 10 آشپزخانه عالی و افسانه : اگر فضای کافی دارید، طباخی لوکس به معنای داشتن یک آشپزخانه بزرگ نیست. این اعجاب آشپزخانه های مشهور را فراموش کنید و در مورد چگونگی رسیدن به بعدی ایده بگیرید.

جزیره بزرگ آشپزخانه Ferris Bueller

خانه سرمایه گذاری Sarah Jessica Parker و Matthew Broderick’s Greenwich Village اخیراً با قیمت زیرزمین معامله 19.95 میلیون دلار فروخته شده است. باید قبول کنیم که، به دلیل وجود این جزیره در قسمت کوچکی، آشپزخانه شگفت انگیز جلوه میکند. مدرن، براق و مطبوع، همه چیز را از پیشخوان تا وسایل ظرفشویی دو رنگ و مینیمالیستی تعریف می کند.

آشپزخانه ای متناسب برای یک آشپز

این جزیره دارای یک سطح بزرگ با فضای پیشخوان فراوان و کابینت های جذاب است تا مجموعه قابل توجهی از ظروف را به نمایش بگذارد. فراموش نکنیم که به جای نورپردازی بالای سر، از شکل منحصر به فرد لامپ های میز نیز یاد کنیم که باعث شده این طرح از بقیه جدا باشد.

تجربه در فضای باز

وقتی آشپزخانه فضای اجتماعی شماست، چرا آن را در محلی که همه دوست دارند قرار ندهید؟ این همان کاری است که ژوزه گارس با این آشپزخانه فضای باز انجام داده است. اگرچه در بیرون قرار دارد، اما هنوز هم تمام وسایلی را که انتظار دارید در یک آشپزخانه معمولی ببینید، در خود دارد. حتی جعبه های گیاهان دارویی نیز در دسترس است. علاوه بر همه چیز، این یک ایستگاه کنسرو است که باعث می شود سبزیجات تازه باغ شما برای زمستان آماده شود.

آشپزخانه پد لیسانس

آشپزخانه جیک جیلنهال همه چیزهایی را دارد که یک پسر می خواهد. در این حالت، سبک بسیار متنوعی در طراحی کاملاً ساده با کفپوش های کاشی مانند، کابینت های خاکستری و لوازم مینیمالیستی وجود دارد.

آشپزخانه Funky را انجام دهید

آشپزخانه Zosia Mamet با ستاره دختران به نوبه خود به سمت گلچین کردن می رود تا از فضای قهوه ای خود بیشترین استفاده را ببرد. با داشتن یک جزیره موقت، چند فرش سرگرم کننده و چاپی زیبا بر روی دیوار، یک آشپزخانه به سبک قدیمی دیگر اکنون بروکلین Funky است.

آشپزخانه سبک Mission

ماموریت آنی پاتس؟ یک آشپزخانه عالی و الهام گرفته از جنوب غربی است. آشپزخانه او با کاشی آبی فیروزه ای و تیرهای چوبی در معرض دید می باشد، آشپزخانه او از میراث سبکMission  خانه اش در جنوب کالیفرنیا را مدرن گرفته است.

آشپزخانه مدرن McDreamy

کف های بتونی و کابینت های تخته سه لا این آشپزخانه را به سبکی مدرن و برجسته تبدیل کرده است. فقط کافیست صندلی های نارنجی روشن و وسایل کم نور را اضافه کنید تا فضای مناسبی برای غذا خوردن در اختیار شما قرار دهد.

آشپزخانه شایسته یک ملکه

ملکه داخلی – حدس می زنید، مارتا استوارت، وقتی این آشپزخانه را از خانواده فورد خریداری کرد، تا حد زیادی دست نخورده نگه داشت. او تقریباً تمام وسایل اصلی خانواده را از نقره، چینی و پارچه گرفته تا یخچال های قدیمی نگهداری می کرد.

آشپزخانه یک نماد آمریکایی

اگر علاقه جولیا چایلد به آشپزی روشن نبود، این آشپزخانه آن را لخت کرد. این آشپزخانه با دیگ ها، مای تابه ها و ظروفی که از هر دیواری بیرون زده است، نسخه ای از یک گاراژ مکانیکی است. شاید فانتزی نباشد، اما یک نگاه به آن بیندازید و هر میهمان شام که دعوت می کنید می داند که این نیز ممکن است.

طراحی شده برای تحت تأثیر قرار دادن

آشپزخانه یک زوج مشهور هالیوود حداقل بمعنای چشمگیر است. این نوع اشپزخانه با کف کاشی های سیاه و سفید یکپارچه شروع می شود. یک گوشه صبحانه، کابینت های شیشه ای مات و نور جهانی برای این جزیره وجود دارد. همه اینها به برداشت قابل توجهی از آشپزخانه سنتی تعبیر می شوند.

منبع: ahs.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 6 = 3