درباره آشپزخانه

ویژگی های محبوب یخچال و فریزر

ویژگی محبوب یخچال فریزر

آماده ساز یخ و آب: محبوب ، اما مشکل ساز

ویژگی های محبوب یخچال و فریزر : در مورد دستگاه های آماده ساز آب و یخ داخلی فکر کنید. دستگاه های آب و یخ ساز، یخچال های محبوب و مطمئناً مناسب هستند، اما نقاط ضعف قابل توجهی دارند. اول اینکه، یخچال های فریزر با این ویژگی ها نه تنها هزینه بیشتری دارند، بلکه هزینه های انرژی بالاتری نیز دارند. در مرحله بعدی، این توزیع کننده ها فضای با ارزشی را نیز اشغال می کنند. اگر به یخچال یخبندان احتیاج ندارید، بسیاری از یخچال ها دارای توزیع کننده آب هستند که فضای بسیار کمی را اشغال می کنند. سرانجام اینکه طبق گزارش Consumer Reports، یخچال های فریزر با آب و یخساز میزان تعمیر بسیار بالاتری دارند.

دزدگیر درب و قفل کودک

حواس پرتی در آشپزخانه و بستن کامل یخچال آسان است، فقط موقع برگشتن دریابید چه مدت درب  باز بوده است. بعضی از یخچال ها دارای سیستم هشدار هستند که وقتی درها برای مدت مشخصی باز می شوند، حرکت می کنند. اگر کودکان کوچک در خانه داشته باشید، ویژگی Child Lock نیز می تواند مفید باشد.

قفسه ها و دراورهای قابل تنظیم

یخچال های جدید دارای قفسه بندی و کشوی متنوعی هستند. قفسه های کشویی و تقسیم شده انعطاف پذیری بیشتری را برای سفارشی سازی فضا به حداکثر رساندن ظرفیت دارند. برخی از یخچال ها نیز سطل های ذخیره سازی قابل تنظیم بر روی درها دارند. برخی دیگر درهای داخل درب را ارائه می دهند تا بتوانید به راحتی به مواردی که اغلب استفاده می کنید مانند نوشیدنی ها و چاشنی ها بدون باز کردن درب کامل یخچال دسترسی داشته باشید.

پوشش لوازم خانگی گارانتی دارید؟

حتی با استفاده از لوازم آشپزخانه جدید، فقط ممکن است بخواهید با تهیه آنها، و همچنین سایر لوازم خانگی و سیستم های خانگی که تحت ضمانت خانه هستند، از قانون مورفی جلوگیری کنید. اغلب این موضوع صحیح است که همه چیز ممکن است اشتباه پیش برود، بنابراین اگر کالاهایی در خانه شما ناگهان “خراب شود” ، داشتن پوشش گارانتی در خانه می تواند کمک کند.

کیچن گروپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 80 = 84