درباره آشپزخانه

ویژگی های محبوب ماشین ظرفشویی

ویژگی محبوب ماشین ظرفشویی

جوانب مثبت و منفی کنترل های پنهان

ویژگی های محبوب ماشین ظرفشویی : بله، مخفی بودن کنترل ماشین ظرفشویی می تواند جلوه زیبایی داشته باشد. اگر کودکان کوچکی در اطراف خود دارید، پنهان بودن نیز می تواند دکمه ها را از دست های کوچک دور نگه دارد. از طرف دیگر، کنترل های پنهان معمولاً هزینه را افزایش می دهند. همچنین برای کار ماشین ظرفشویی باید در را باز کنید و برخی از مدل ها نمی توانند مشخص کنند چه مدت از چرخه کار باقی مانده است.

ماشین ظرفشویی چقدر آرام و ساکت باشد؟

قیمت بالا همیشه با یک ماشین ظرفشویی تمیزتر برابر نیست، اما تقریباً همیشه با یک ماشین ظرفشویی ساکت تر برابر است. ماشین ظرفشویی های با کیفیت بالاتر معمولاً ساکت تر از مدل های سطح پایین هستند. اگر یک ماشین ظرفشویی ساکت و آرام برای شما مهم است، یک ماشین ظرفشویی بین 45 تا 50 دسی بل (واحد اندازه گیری مورد استفاده برای درجه بندی صدا) را هدف قرار دهید. گفته شد، اگر شما یک ماشین ظرفشویی ده ساله دارید، حتی یک ماشین ظرفشویی جدید ارزان قیمت نیز بسیار ساکت تر از ماشین ظرفشویی فعلی شما خواهد بود.

ماشین ظرفشویی و قفسه های انعطاف پذیر

اگر زیاد آشپزی می کنید یا دوست دارید سرگرم باشید، ویژگی هایی مانند قفسه های قابل تنظیم یا انعطاف پذیر – یا حتی قفسه های سوم مخصوص ظروف نقره – قابل تأمل است. برای این ویژگی ها هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد، اما قابلیت استفاده اضافی می تواند ارزش آن را داشته باشد. ماشین ظرفشویی به سبک کشو (شبیه اجاق های دوتایی) قطعاً هزینه آن را افزایش می دهد و این مدل ها هنوز قابلیت اطمینان خود را ثابت نکرده اند.

ویژگی های محبوب اجاق گاز / آشپزخانه

تا زمانی که مشغول بازسازی آشپزخانه نیستید، احتمالاً نمی خواهید سبک فعلی اجاق گاز را تغییر دهید: معمولاً یک محدوده مستقل یا یک اجاق دیواری توکار با یک صفحه آشپزخانه جداگانه است. در بیشتر موارد، شما همچنین می خواهید با همان نوع انرژی مصرفی (گازی یا برقی) بمانید، مگر اینکه آشپزخانه شما از قبل برای هر دو تنظیم شده باشد، یا مایل باشید برای اصلاح آن هزینه کنید.

کنترل ها و تنظیمات

اگر یک کنترل پنل الکترونیکی را انتخاب می کنید، می توانید به دنبال ویژگی هایی مانند کنترل و قفل درب، تایمر تاخیر و تنظیمات برای گرم نگه داشتن غذای خود را داشته باشید. کنترل های هوشمند می توانند گزینه های بیشتری را در اختیار شما قرار دهند.

همرفت در برابر اجاق های کنوانسیون

کوره های معمولی و همرفت تقریباً یکسان به نظر می رسند، اما افزودن یک فن در کوره همرفت نحوه گرم شدن و پخت آن را تغییر می دهد. در یک اجاق معمولی، گرما به بالا می رود. یک فن کوره همرفت هوای گرم را به گردش در می آورد، که به گرم شدن و پختن یکنواخت کمک می کند.

اجاق های همرفت سریعتر طبخ می کنند، به طور معمول در گرمای کمتری، بنابراین این بدان معنی است که آنها همچنین انرژی کمتری مصرف می کنند (به طور متوسط 20٪ کمتر) همرفت برای همه چیز عالی نیست: نان ها، کیک ها بهتر است در یک اجاق معمولی پخته شوند.

کوره های دوتایی

کوره های دوتایی مورد علاقه کسانی است که عاشق آشپزی و سرگرمی هستند اما فضای دو اجاق گاز دیواری را ندارند. اگر پخت دو ماده به طور هم زمان در دمای مختلف ایده شما برای یک زمان خوب است، پول اضافی برای یک اجاق گاز دوتایی می تواند برای شما ارزش داشته باشد. نکته منفی فرهای دوتایی؟ فر پایین در اکثر مدل ها عملاً درست روی زمین باز می شود. خم شدن برای بلند کردن یک کباب بزرگ یا بوقلمون از اجاق پایین می تواند برای برخی افراد یک چالش باشد.

کیچن گروپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

82 + = 86