درباره آشپزخانه

نکات طراحی برای بازسازی آشپزخانه شما

طراحی برای بازسازی آشپزخانه

نکات طراحی برای بازسازی آشپزخانه شما : بازسازی آشپزخانه شما یک ماجرای هیجان انگیز است که می تواند به سرعت بسیار سنگین و خسته کننده شود. از انتخاب کاشی کف تا نورپردازی، که می توانید ناگهان در میان انبوه تصمیمات مهم گم شوید. در اینجا ما برخی از نکات طراحی اولیه را برای تمرکز بیشتر ارائه می دهیم.

از طراحی حرفه ای کمک بگیرید

حتی اگر دقیقاً بدانید که در آشپزخانه جدیدتان چه می‌خواهید، یک متخصص ترفندهایی را می‌داند که شما نمی‌دانید. آنها ممکن است جنبه های طراحی داشته باشند که قبلاً در نظر نگرفته بودید، از استفاده حداکثری از فضای کابینت گرفته تا انتخاب یک میز و لوازم خانگی زیبا؛ البته در محدوده قیمتی شما. آنها می توانند به شما آگاهی دهند که چه چیزی ارزش پرهیز دارد و چه چیزی ارزش عقب نشینی را دارد، بنابراین تصمیمات طراحی درستی بگیرید که در نهایت در درازمدت از آن راضی تر خواهید بود. ناگفته نماند که یک طراح حرفه ای تجربه و مشاوره بسیاری از صاحبان خانه را که با آنها کار کرده اند، خواهد داشت.

تمرکز بر عملکرد

گرفتار شدن در چیزهای سرگرم کننده مانند پالت های رنگی، مواد مختلف یا حتی کاهش بودجه می تواند آسان باشد. با این حال، هدف اصلی هر آشپزخانه جدید، عملکرد و اجرا است. آشپزخانه فضایی در خانه است که در آن کار واقعی انجام می شود، از پختن دستور العمل های دشوار تا تمیز کردن بعد از مهمانی های شام. مطمئن شوید که تمرکز اصلی شما روی عملکرد هر جنبه طراحی است، مانند محل قرارگیری وسایل، هدف جزیره آشپزخانه، میزان فضای ذخیره سازی مورد نیاز و اهداف کلی شما از آنچه می خواهید در آشپزخانه به دست آورید.

لوازم خانگی خود را سریع انتخاب کنید

وسایلی که انتخاب می‌کنید در واقع تأثیر زیادی بر چیدمان آشپزخانه شما خواهند داشت، از نحوه نگه داشتن کابینت‌ها در سینک تا نحوه تهویه هوا. با انتخاب زودهنگام همه لوازم خود، توقف ناگهانی ساخت و ساز را نخواهید داشت، زیرا نمی دانستید سینک ظرفشویی شما بر محل قرارگیری ماشین ظرفشویی شما تأثیر می گذارد. همچنین به پیدا کردن یک فروشگاه لوازم خانگی کمک می کند که در طول بازسازی، لوازم شما در آخرین مرحله بموقع نصب خواهند شد.

در نورپردازی کوتاهی نکنید

نورپردازی می تواند آشپزخانه را بسازد یا خراب کند، اما به ندرت در طراحی آشپزخانه به عنوان یک ویژگی مهم در نظر گرفته می شود. سه نوع مختلف از وسایل روشنایی وجود دارد که باید در آشپزخانه خود قرار دهید. چراغ های توکار برای روشنایی محیط، نورپردازی زیر کابینت برای روشن کردن فضاهای کاری شما، و آویز/لوازم سقفی که نور اضافی و جذابیت زیبایی را اضافه می کنند. با قرار دادن لایه‌های نورپردازی، فضایی دلپذیر و کاربردی ایجاد می‌کنید و در عین حال سایر ویژگی‌های زرق و برق‌آمیزی را که برای آن‌ها زمان و تلاش زیادی صرف می‌کنید (مانند میزهای کوارتز یا سخت‌افزار طلایی) به زیبایی نمایش می‌دهید. در کیچن گروپ، ما لوازم، مواد، متخصصان طراحی و نصاب‌های مجاز را داریم تا از ابتدا تا انتها بازسازی آشپزخانه شما را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 72 = 82