درباره آشپزخانه

نکاتی برای خرید لوازم آشپزخانه

نکاتی برای خرید لوازم آشپزخانه

نکاتی برای خرید لوازم آشپزخانه : خرید لوازم اصلی آشپزخانه می تواند تقریباً به اندازه خرید ماشین جدید طاقت فرسا باشد. بسیاری از گزینه ها وجود دارد، و همواره یک جریان در حال تکامل از ویژگی های جدید و فن آوری دیده میشود. در اینجا پنج نکته آورده شده است که می تواند هنگام تصمیم گیری برای خرید لوازم آشپزخانه جدید، به همراه برخی از آخرین ویژگی هایی که می خواهید برای سه دستگاه اصلی آشپزخانه در نظر بگیرید، به تصمیم گیری شما کمک کند.

بودجه و قمیت لوازم !

تقریباً در هر محدوده قیمتی می توانید مارک ها و مدل های لوازم آشپزخانه با کیفیت و قابل اطمینان را پیدا کنید. مواردی مانند (هزینه ضد زنگ بیشتر)، ویژگی ها، فناوری پیشرفته و ظرفیت قطعاً قیمت ها را بالا می برد. تصمیم گیری در مورد بودجه خود قبل از شروع خرید می تواند به محدود کردن گزینه های شما کمک کند و هزینه های شما را در مسیر مناسبی قرار دهد.

وقتی بودجه لوازم خود را در نظر گرفتید، به این فکر کنید که چه مدت در خانه خواهید بود. اگر در خانه ای که قصد دارید ظرف چند سال بفروشید ماشین ظرفشویی قدیمی را به سادگی تعویض کنید، ممکن است دوست نداشته باشید که یک مدل پیشرفته بخرید. اگر بازسازی آشپزخانه پیش روی شماست، هزینه اضافی ممکن است ارزش آن را داشته باشد.

2. از پشیمانی در خرید خودداری کنید یا خرید غیرضروری نکنید

وسوسه شدن با یک فروش بزرگ، ویژگی های جدید یا طراحی عالی آسان است. با این حال، قبل از اینکه وسوسه خرید شوید، به آنچه خانواده شما نیاز دارد، افرادی که از این وسایل استفاده می کنند و نحوه استفاده از آنها فکر کنید. پس از آن، عاقلانه است که کمی تحقیق کنید، همانطور که هنگام خرید ماشین جدید انجام می دهید.

اگر خریدار خوبی نیستید؟ یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود را که دوست دارد خرید کند پیدا کنید و از آنها کمک بگیرید. این می تواند از وسوسه خرید اولین چیزی که خوب به نظر می رسد جلوگیری کند.

3. مارک های قابل اطمینان لوازم خانگی را پیدا کنید

واقعاً پرداخت هزینه های خانه شما و یافتن مارک های معتبر (و انواع) لوازم خانگی بسیار ارزشمند است. شاید فکر کنید معتبرترین مارک های لوازم خانگی رده های بالاتر هستند اما تعجب خواهید کرد.

اکثر مردم انتظار دارند لوازم اصلی آنها حدود ده سال دوام داشته باشند که تقریباً به انتظار تولیدکنندگان نیز نزدیک است. این بدان معنا نیست که قبل از آن لوازم شما نیازی به تعمیر ندارند.

دوستان و خانواده و حتی شبکه اجتماعی آنلاین شما مکانی عالی برای دریافت مشاوره در مورد لوازم و مارک های بازار است. مردم دوست دارند درباره مواردی که می پسندند و یا نمی پسندند – توصیه هایی را ارائه دهند. جستجوی اینترنت همیشه اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد، اما توصیه های متناقض و گیج کننده ای در مورد بهترین مدل های لوازم خانگی نیز وجود دارد.

4. آنچه را در لوازم خود نیاز دارید بدانید

به آنچه خانواده شما نیاز دارند فکر کنید. اگر عاشق آشپزی هستید یا دوست دارید از آن لذت ببرید، سر و صدا با وسایل سطح بالا یا ظرفیت بزرگ می تواند منطقی باشد. از طرف دیگر، اگر خانوار کوچکی دارید یا به ندرت از آشپزخانه خود به غیر از فریزر و مایکروویو استفاده می کنید، وسایل اندازه استاندارد احتمالاً مناسب هستند.

آیا عاشق پیتزا هستید؟ سپس اطمینان حاصل کنید که در یخچال ساید بای ساید میتوان جعبه های بزرگ پیتزا قرار دارد. به همین ترتیب، اگر طرفدار همه چیزهای منجمد (یعنی دسرها) باشید، یخچال دارای فریزر زیرین ممکن است منجر به خم شدن زیاد به سمت پایین برای رسیدن به وسایل شود.

5. ویژگی های لوازم هوشمند را انتخاب کنید

آیا لوازم هوشمندتر خرید هوشمندانه ای هستند؟ معمولاً استفاده دقیق تر به معنای ساده تر نیست. وسوسه شدن توسط جدیدترین ابزارهای پیشرفته و دستگاه های هوشمند آسان است. بسیاری از ویژگی های “هوشمند” واقعاً می توانند زندگی شما را آسان کنند – اگر با فناوری رابطه خوبی دارید و راحت باشید. خرید جدیدترین و بزرگترین لوازم اصلی با رایانه های پیشرفته همیشه ایده خوبی نیست.

افزودن رایانه و سایر قطعات الکترونیکی به لوازم خانگی به معنای خراب شدن موارد بیشتری است. فناوری به طور مداوم در حال تکامل است، اما این بدان معنی نیست که برای ماندگاری است. به تلفن خود فکر کنید – احتمالاً هر چند سال یک بار آن را تعویض می کنید. در حالی که یک دستگاه جدید باید بیش از آن دوام داشته باشد، لوازم خانگی هوشمند ممکن است به مدت طولانی دوام نداشته باشند.

و هنگامی که این اقلام هوشمند و پیشرفته خراب می شوند، ممکن است متخصص خدمات محلی شما هنوز آموزش لازم نداشته باشد که صفحه کامپیوتر یخچال با تکنولوژی پیشرفته یا سایر دستگاه های پیشرفته شما را تعمیر کند.

منبع: نکاتی برای خرید لوازم آشپزخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

86 − = 80