درباره آشپزخانه

نصاب و بیمه آشپزخانه

نصاب و بیمه آشپزخانه

باب که یک پیشکسوت واقعی است، تقریباً 35 سال آشپزخانه طراحی کرده است ، 19 مورد از آنها در محل National Lumber’s Newton Highlands.

 

باب به عنوان یک طراح کابینت و فضا معتبر (ACSD) است، همچنین توسط انجمن ملی صنعت بازسازی (RKBP) به عنوان بازسازی کننده آشپزخانه مجاز است. در 30 سال کار بعنوان طراح آشپزخانه، من شاهد بوده ام که بسیاری از پروژه های آشپزخانه که به خوبی برنامه ریزی شده اند، به دلیل نصب بی کیفیت، بد پیش می روند.

اگر شما صاحب خانه ای هستید که توانایی انجام نصب خود را دارید (برخی از صاحبان خانه واقعا می توانند با اندکی مشاوره از طراح شما این کار را انجام دهند)، پس برای شما خوب است. برای دریافت نام نصب کنندگان، با همسایگان، خانواده ای که اخیراً آشپزخانه نصب کرده اند و طراح شما صحبت کنید. اما همیشه باید منابع را بخواهید. لطفاً برای تماس و حتی در صورت امکان به خانه ها سر بزنید. از پرسیدن اینکه چند سال است آنها نصب می کنند نترسید. تحصیلات عالی است، اما هیچ جایگزینی برای تجربه میدانی وجود ندارد. بسیاری از موارد در این زمینه مطرح می شوند که نمی توانند در کلاس تکرار کنند.

 

اطمینان حاصل کنید که کشک و لبنیات می فهمد که صرف نظر از شرایط مزرعه، انتظار دارید که کابینت ها آلو ، مربع و تراز باشند ، به درستی نصب شوند (به گل میخ های داخل دیوار متصل شوند) و با سخت افزار مناسب. ممکن است خنده دار به نظر برسد که از نصب کننده خود بپرسید ، اما من از برخی مشاغل بازدید کرده ام و توسط نصب کننده به من گفته شده است: “خوب، با توجه به شرایط، این بهترین کاری بود که می توانستیم انجام دهیم.”

 

اگر کابینت ها کشو و لوازم آلو / مربع و سطح هموار نباشند (مانند کابینت سطل آشغال / سطل بازیافت) ممکن است بسته نمانند. درب ها و کشوها ممکن است به درستی تنظیم نشوند یا به صورت صف آرامی قرار بگیرند، که گاهی اوقات در اثر قفسه بندی (پیچ خوردگی کابینت) ایجاد می شوند، تر و تمیز (تاج / ریل سبک و غیره) مناسب نیستند.

 

انتخاب بیمه، لطفا، لطفا، لطفا، من نمی توانم به اندازه کافی استرس داشته باشم. اطمینان حاصل کنید که هر حرفه ای که در خانه یا در خانه خود کار می کنید در هر دو کارگر Workman’s Comp بیمه شده است در صورت آسیب دیدن یک یا چند نفر از کارگران یا افراد زیر کار آنها) و بیمه مسئولیت (در صورتی که به خانه شما خسارت وارد کنند یا اتفاقی برای کارهایی که بعد از رفتن آنها انجام داده اند رخ دهد).

 

در پایان، وقت بگذارید و شخصی را انتخاب کنید که با همان دقت کابینت شما را نصب کند و متفکرانه ای که هنگام انتخاب آنها و برنامه ریزی پروژه خود انجام دادید.

 

 

Bob Russo: Kitchen Installers & Insurance

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 1