درباره آشپزخانه

موارد دلخواه بازسازی آشپزخانه

موارد دلخواه بازسازی آشپزخانه

موارد دلخواه بازسازی آشپزخانه برتر مشتریان : ما می خواهیم برخی از موارد مورد علاقه مشتریان اخیر خود را در مورد بازسازی آشپزخانه آنها به اشتراک بگذاریم به این امید که این ایده ها به شما در برنامه ریزی پروژه بازسازی یا بازسازی خود کمک کند.

مشتریان ما سینک آشپزخانه چندگانه را دوست دارند. این یک گزینه شیک و چند منظوره برای هر آشپزخانه ای است. طراحی مدرن و اسکله‌های تعبیه‌شده آن را به انتخابی عالی برای هر کاری تبدیل کرده است. سینگ چندگانه با ظرفیت زیاد فضای کافی برای تهیه غذا، شستن و تمیز کردن همه در یک مکان فراهم می کند. ساخته شده از فولاد ضد زنگ بادوام، این سینک در 6 طول ساخته شده است تا بتوانید مناسب فضای خود را پیدا کنید. مدل‌های بزرگ‌تر دو شیر آب ارائه می‌دهند تا بتوانید همزمان دو نفر را در حال تمیز کردن یا آماده‌سازی سینک بکنید.

ذخیره سازی اضافی آشپزخانه: کشوهای کابینت تقسیم سینی و کشوهای آشپزخانه سفارشی

آشپزخانه قلب خانه شماست، و داشتن فضای آشپزخانه به خوبی سازماندهی شده برای تمیز نگه داشتن همه چیز و استفاده لذت بخش مهم است. مشتریان ما دوست دارند همه چیز را بدون اینکه وسایل شان را روی هم قرار دهند، ببینند. قطعات به راحتی داخل و خارج می شوند، همه می دانند که سینی ها کجا می روند، و آشپزخانه مرتب و کاربردی باقی می ماند.

بیرون‌کش‌های انباری که در اینجا با کروم نشان داده شده‌اند کاملاً قابل تنظیم هستند، بنابراین می‌توانید «جرم» کابینت را طوری پیکربندی کنید که دقیقاً با اقلام خود مانند بطری‌ها، جعبه‌های غلات و قوطی‌ها مطابقت داشته باشد. مشتریان مشاهده سریع همه چیز در کابینت را دوست دارند. موارد ذخیره شده در پشت در این سیستم ها گم نمی شوند.

نورپردازی توکار و کابینت

طراحی روشنایی کاربردی از یک فرآیند اثبات شده پیروی می کند که می تواند نتایج خیره کننده ای را ارائه دهد. کابینت های روشن به یک ویژگی جدایی ناپذیر در آشپزخانه های لوکس ما تبدیل شده اند، چه برای نورپردازی کاری یا نورپردازی برجسته برای بهبود فضای آشپزخانه. آویزها یا لوسترهای هنرمندانه لایه دیگری از زیبایی و بافت را به فضا می بخشند. مشتریان ما ظاهر آشپزخانه خود را با نور اضافی دوست دارند.

پریزهای برق فراوان

داشتن پریزهای اضافی تضمین می کند که مجبور نیستید مبلمان را دوباره بچینید تا آن پریز را در جایی زیر فرش دفن کنید یا مجبور شوید شارژر تلفن خود را در سراسر اتاق وصل کنید. مشتریان دوست دارند که ما یک طرح برق کامل ارائه دهیم که به آنها در بسیاری از مکان‌ها پریز ارائه می‌دهد و اطمینان حاصل می‌کند که وسایل برقی می‌توانند به راحتی در اطراف آشپزخانه بدون اضافه کردن سیم‌های گسترش اضافی یا درهم‌تنیدگی وصل شوند.

هود تزئینی

هودها می توانند یک مرکز و نقطه کانونی عالی آشپزخانه باشند و توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کنند و سبک کل آشپزخانه را مشخص کنند. برخی از اینها کاملاً سفارشی با عناصر طراحی پیچیده ساخته شده اند. در اینجا چند مورد دلخواه از مشتریان ما آورده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 + = 33