درباره آشپزخانه

مشکلات بازسازی آشپزخانه

مشکلات بازسازی آشپزخانه

چگونه بدون آشپزخانه در هنگام بازسازی آشپزخانه زندگی کنیم

یک سوال که من بارها و بارها در اینجا به آن رسیده ام این است که “چگونه زندگی بدون آشپزخانه ممکن است ؟! امروز من پاسخ تأخیری را به اشتراک می گذارم، از جمله نکاتی درباره نحوه زندگی بدون آشپزخانه در هنگام بازسازی آشپزخانه. من با یک متخصص فاصله دارم، اما با این حال وقتی در میان چنین آشفتگی هستید، هر چیز کمکی می کند!

و سلب مسئولیت میکنم! قبل از خواندن پست امروز که فاصله زیادی با عکس های زیبا و سبک ما که معمولاً به اشتراک می گذاریم. زندگی در زیرزمین با آشپزخانه موقت و هر چیز دیگری که معمولاً در کابینت آشپزخانه زندگی می کند، هیچ چیز پر زرق و برق ندارد.

راه اندازی آشپزخانه موقت

قبل از اینکه به نکات بپردازم، بیایید ابتدا در مورد برنامه فعلی خود گپ بزنیم. اکنون تقریباً یک ماه است که این آشپزخانه موقت ما است که در اتاق مهمان زیرزمین خود مستقر کرده ایم. ما یک جعبه پر از ظروف نقره ای و چند ظرف، تعداد زیادی بطری / قاشق کودک، فنجان، کاسه، بشقاب، قابلمه، مایکروویو که در یک گاراژ با قیمت 10 دلار خریداری کردیم و چند جعبه غلات کودک ، شیر خشک ، و قهوه.

ما همچنین یک سبد از تمام غذاهای “شربت خانه” خود داریم که روی تخت نزدیک این میز قرار دارد و به یخچال آشپزخانه خود دسترسی داریم که اکنون به طور دائمی در گاراژ ما مستقر است.

این همان چیزی است که ما از نظر یک آشپزخانه موقت در نظر داریم. ما از داشتن یک سینک دستشویی و یک ظرفشویی شیب دار در زیرزمین برای شستن ظروف خود سپاسگزاریم و صادقانه بگویم، ما بیشتر از آنچه انتظار داشتم غذا خورده ایم. آیا منصفانه است؟ اما آیا این بدترین چیز است؟ اصلا!

نکاتی برای زندگی بدون آشپزخانه

یک آشپزخانه موقت راه اندازی کنید

در آشپزخانه موقت ما به وضوح هیچ چیز فانتزی نیست، اما این یک ضرورت است که من بسیار سپاسگزارم که این آشپزخانه را راه اندازی کرده ایم. یک اشتباه ما در تنظیم آن بعد از نسخه ی نمایشی بود. این ایده خوبی نبود زیرا آخرین کاری که می خواستیم انجام دهیم بعد از یک روز طولانی نمایش، سازماندهی یک آشپزخانه موقت در زیرزمین بود.

ما باید آن را درست می کردیم در حالی که آشپزخانه خود را جمع می کردیم و همه چیز را قبل از شروع نمایش آماده می کردیم. می توانستیم اطمینان حاصل کنیم که ما از ابتدا هر آنچه را که لازم داشتیم در اختیار داشته ایم و این باعث می شد کارها با سازماندهی بیشتری انجام شود.

جعبه ها را در دسترس نگه دارید

اما صرف نظر از اینکه چقدر از قبل برنامه ریزی کرده اید، مطمئناً چند مورد را که در طی ماه آینده یا به آن نیاز خواهید داشت فراموش خواهید کرد. برای اطمینان از اینکه هنوز می توانید به آن موارد در آخرین لحظه دسترسی پیدا کنید، جعبه ها را تا حد ممکن در دسترس نگه دارید. یا حداقل مواردی را که بیشترین استفاده را دارید جلوی چشم خود نگه دارید.

ما می دانستیم که قطعاً به برخی از ابزارهایی که معمولاً در کشوی ناخواسته هستند نیاز خواهیم داشت، بنابراین آن جعبه را پلمپ نکردیم و در واقع در مکانی قرار دادیم که بسیار در دسترس باشد. تقریباً یک ماه بعد، می توانم بگویم که حداقل هفته ای یک بار مجبور به دسترسی به آن جعبه خاص بودیم، بنابراین بسیار خوشحالیم که هنگام بسته بندی این موارد را در نظر گرفتیم.

ظرفها را بلافاصله تمیز کنید

من مقصر هستم که همیشه این توصیه ها را رعایت نمی کنم، اما مت من را در صف خود نگه می دارد و من بسیار خوشحالم که این کار را می کند زیرا تمیز کردن بلافاصله ظروف برای حفظ عقل شما ضروری است. اما، وقتی ماشین ظرفشویی ندارید، کمی بیشتر وسوسه می شوید که بعداً به آن ظرف برسید، که این امر 10 برابر روند نظافت را دشوارتر می کند و آشپزخانه موقت شما را به یک آشفته بازار تبدیل می کند!

توصیه من به شما این است که ظرف های خود را درست بعد از خوردن ظرف ها بشویید و تمیز کنید. با این کار اطمینان حاصل می کنید که غذا به آنها نمی چسبد و همچنین اطمینان حاصل می کنید که درهم و برهمی انباشته نشده و دیوانه تر از حد فعلی شما شده است!

وقتی می توانید یک آشپزخانه قرض بگیرید

ما در واقع هنوز هم به لطف همسرم کمی آشپزی انجام می دهیم. مت حدوداً هفته ای یکبار برای تهیه غذای کودک بن به آنجا می رود و برای ناهار / شام یک سری سوپ درست می کند. اگرچه این یک کار کوچک به نظر می رسد، اما در حفظ سلامتی ما کمی سالم است.

اگر حتی برای اندکی هم به آشپزخانه شخص دیگری دسترسی دارید… آن را ببرید! هر وعده غذایی که می تواند گزینه های سالم برای خوردن ایجاد کند ارزش آن را دارد.

با وعده های غذایی خود خلاق باشید

ما سرآشپزهای باتجربه ای نیستیم بنابراین من احتمالاً بهترین فرد برای گزارش دادن در این زمینه نیستم. اما به نظر می رسد بسیاری از وعده های غذایی سالم که معمولاً می خوریم به پخت و پز نیاز دارند. ما به دنبال گزینه های دیگری (مانند خرید سوپ پیش ساخته به جای تهیه مثل معمول سوپ) هستیم و دریافته ایم که یافتن گزینه های سالم بدون نیاز به پخت و پز بسیار مشکل است.

از آنجا که اجاق گاز نداریم، اما این امر ما را از تلاش برای حفظ سلامتی هرچه بیشتر بازنداشته است. به عنوان مثال، ما سعی می کنیم وسایل سردی را که نیازی به پخت و پز ندارند مانند وسایل سالاد خریداری کنیم. ما برخی دیگر از غذاهای “پیش ساخته” را در غذاهای اغذیه فروشی مانند سالاد اضافی ، سوپ یا رول سوشی خریداری می کنیم. با اینکه باز هم، آنها کامل نیستند، اما بهتر از خرید برخی از گزینه های کنسرو شده و جعبه ای هستند.

ما همچنین برخی از وعده های غذایی قابل تغییر در مایکروفر را امتحان کرده ایم، تا آنجا که ممکن است سعی کنیم گزینه های “سالم” را انتخاب کنیم. این طعم به اندازه کافی خوب است، اما حتی مواد سالم نیز مملو از یک تن سدیم هستند، بنابراین ما با این گزینه زیاده روی نکرده ایم.

وعده های غذایی ما کاملاً مناسب نبوده است، اما ما سعی کرده ایم در ایجاد وعده های غذایی که از جنبه سالم تری برخوردار هستند استفاده کنیم و به طرز عجیبی، ما بیشتر از آنچه انتظار داشتیم توانسته ایم در خانه غذا بخوریم! اگر پیشنهاد و ایده دیگری دارید، آنها را در نظرات زیر بنویسید! من دوست دارم آنها را بشنوم (و آنها را امتحان کنم!) و مطمئن هستم که دیگران در همان وضعیت نیز چنین خواهند کرد.

آغوش هرج و مرج

نکته آخر اینکه، بهترین توصیه من برای زنده ماندن در بازسازی آشپزخانه، پذیرفتن دیوانگی است! زندگی از طریق بازسازی آشپزخانه برای کسی نیست که در خانه ای منظم، تمیز و مرتب آرامش پیدا کند (مثل من!). زندگی بدون آشپزخانه و زندگی از طریق بازسازی راحت نیست و اگر از هرج و مرج ، آشفتگی ، گرد و غبار و هر چیز دیگری که به وجود می آید استقبال نکنید ، می تواند به سرعت استرس زا شود. من مدام به خودم می گویم که در آخر ارزش آن را خواهد داشت و این فقط موقتی است.

منبع: thediyplaybook.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 78 = 85