درباره آشپزخانه

لوازم جانبی سینک آشپزخانه

لوازم جانبی سینک آشپزخانه

لوازم جانبی سینک آشپزخانه شامل موارد زیر می باشد:

شبکه های سینک

لوازم جانبی سینک آشپزخانه

قرار دادن یک شبکه مفتولی در حوض ظرفشویی به شما کمک می کند تا ظرفشویی شما در اثر قابلمه های سنگین ، قابلمه ها یا ظرف های پخت خرد و سوراخ نشود. شبکه های سیم دار و مفتولی علاوه بر محافظت از ظاهر سینک ظرفشویی، مواردی را نیز در ته کاسه نگه می دارد که مانع جریان موثر آب به سمت تخلیه می شود.

سیفون یا دفع کننده زباله

لوازم جانبی سینک آشپزخانه

به جای ریختن ضایعات و مواد غذایی، در جایی که بو ایجاد می کنند و باعث ایجاد آشفتگی می شوند، دفع زباله یا سیفون بسیار مفید است. نصب یک زباله دانی در زیر و خورجی آب سینک آشپزخانه جدید مطمئناً راحتی بیشتری را ایجاد می کند و به نظافت کمک زیادی می کند.

توری صافی و فلنج های دفع

لوازم جانبی سینک آشپزخانه

این قطعات برای هر سینک ضروری است، فقط باید بدانید که به کدام پیکربندی نیاز دارید. توری صافی، مینی صافی هایی هستند که در حفره تخلیه سینک آشپزخانه قرار می گیرند که حاوی زباله دانی نیست. سبد صافی از افتادن تکه های مواد غذایی بزرگ به داخل فاضلاب جلوگیری می کند، بنابراین از گرفتگی جلوگیری می کند. اگر سینک ظرفشویی شما حاوی یک زباله دانی است، شما به یک فلنج زباله نیاز دارید. فلنج های دفع حاوی صافی نیستند، که به شما اجازه می دهد مواد غذایی به راحتی درون دستگاه نگهدارنده بشوید. یک دریچه وجود دارد که می تواند در صورت نیاز به پر شدن سینک ظرفشویی، از آن استفاده کند.

دستگاه های صابون و لوسیون

لوازم جانبی سینک آشپزخانه

افزودن یک دستگاه صابون و لوسیون مخصوص زیر آب به سینک ظرفشویی یک روش عالی برای بیرون آوردن آن بطری های حجیم از پیشخوان شما است. این دستگاه در انواع مختلف و متنوع در دسترس است تا به طور یکپارچه در کنار شیر آشپزخانه جدید یا موجود قرار گیرد.

 کیت های شکاف هوا

لوازم جانبی سینک آشپزخانه

در لوله کشی، کیت شکاف هوا وسیله ای است که از برگشت جریان سینک ظرفشویی به ماشین ظرفشویی جلوگیری می کند و این باعث آلودگی ظروف تمیز می شود. یک کیت شکاف هوا، به مجرا و سوراخ نصبی مخصوص به خود و جدا از شیر آب احتیاج دارد و دارای یک قطعه استوانه ای در معرض دید است که بالای پیشخوان قرار می گیرد. این کیت ها را می توان در چند مرحله خریداری کرد تا با شیر آشپزخانه مطابقت داشته باشد.

منبع: signaturehardware.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 88 = 89