درباره آشپزخانه

شروع بازسازی آشپزخانه

شروع بازسازی آشپزخانه

شروع بازسازی آشپزخانه : این اولین بار است که هر یک از ما می توانیم با یک نسخه ی نمایشی از شروع بازسازی آشپزخانه داشته باشیم، به همین دلیل این راهنمای مبتدیان برای پیش نمایش آشپزخانه است. و دقیقاً همانطور که از نام این پست پیداست، این پست برای مبتدیان است. امید ما این است که بتوانیم یک برنامه ساده برای شما فراهم کنیم، برنامه ای که دوست داشتیم قبل از اولین بار برای انجام این کارهای ترسناک، آن را بخوانیم.

این راهنما شما را مرحله به مرحله پیش می برد، مواد و ملزومات مورد نیاز شما را لحاظ می کند و همچنین نکاتی را در اختیار شما قرار می دهد که به شما کمک می کند تا روند دموی آشپزخانه شما هرچه بیشتر موثر باشد.

کابینت ها را خالی کنید

ما چند جعبه متحرک از Lowe’s (با اندازه های مختلف) خریداری کردیم و آشپزخانه خود را جمع کردیم تا کابینت ها و کشوها کاملا خالی باشد. ما به همه جعبه ها برچسب زدیم، سعی کردیم تا آنجا که می توانیم پاکسازی کنیم و برخی از ملزومات را در جعبه جداگانه ای نگهداری کنیم که در هنگام بازسازی به راحتی در دسترس باشد. از هر چیزی که غالباً استفاده می کنید، می خواهید به آن دسترسی داشته باشید تا بتوانید بعضی از وعده های غذایی ساده را در خانه بخورید در جایی مشخص بگذارید.

از کفپوش ها محافظت کنید

بعد از خالی شدن کابینت ها، زمان آن فرا رسیده است که از کف خود در برابر کارهایی که قرار است آشپزخانه شما (و کل خانه) را در بر گیرد محافظت کنید. من چند رول پوشش محافظ Ram از Lowe’s به همراه این نوار خریداری کردم و مطمئن شدم که کف آشپزخانه و همچنین تمام پوشش کف خانه را می پوشانم. برای من، سرمایه گذاری برای انجام این کار بسیار مهم بود تا کف زمین خراشیده نشود یا در طول تعمیر آسیب نبیند.

برای بسیاری از گرد و غبار آماده شوید!

برای محافظت از بقیه خانه در برابر گرد و غبار ایجاده شده، من تمام دیوارهای اطراف و درهای خانه را با ورق های پلاستیکی سنگین پوشاندم. هنوز گرد و غباری در خانه شما وجود دارد، اما این مرحله به مهار هرچه بیشتر آن کمک می کند. من حتی یک پرده زیپ دار را با ورقه های پلاستیکی از درب منزل خریداری کردم تا بتوانیم در حالی که ممکن است گرد و غبار را از بین ببریم، به آن قسمت از خانه دسترسی داشته باشیم.

منظم شوید

من همچنین پیشنهاد می کنم یک جدول ابزار تهیه کنید. ما از یک میز کاردی که داشتیم استفاده کردیم و باید برای محافظت از قسمت بالای آن، ورق پلاستیکی را روی آن قرار می دادیم. روی میز همه ابزارها و شارژرهایی است که در طول روز استفاده می کنیم. این یک استراتژی ساده بود که به ما کمک می کند تا مرتب بمانیم و ابزارهای مورد نیاز خود را در طول روز دمه دست نگه داریم. یکی دیگر از مولفه هایی که شما باید برنامه ریزی کنید آیا کسی برای تحویل گرفتن کابینت های شما می آید؟ آیا لوازم یا کابینت های خود را اهدا می کنید؟ حتماً از قبل برنامه ریزی کنید تا بدانید که این وسایل زیر دست و پا نباشند.

ابتدا چه مواردی را حذف می کنم؟

اولین قسمت از مراحل آزمایشی شامل برداشتن درب کابینت و کشوها است. تمام آنچه شما نیاز دارید یک تمرین برای این مرحله است. دریل را بگیرید و به راحتی پیچ های هر دو لولا را باز کنید و درب باید درست برداشته شود. کشوها به طور معمول می توانند به سمت بالا متمایل شده و از کابینت پایه بیرون بیایند و هیچ آسیبی نبینند.

قسمت بعدی شامل پایین آوردن تمام کابینت های فوقانی است. با کمال تعجب فهمیدم که تمام کابینت های فوقانی با استفاده از 4 پیچ ، هر گوشه 1، به گل میخ های روی دیوار پیچ شده اند. اگر آنها مدتی آنجا بوده اند ، ممکن است لازم باشد کمی زور بزنید تا آنها پایین بیایند، اما این کافی است. اگر هنوز مشکل دارید، اطمینان حاصل کنید که کابینت به کابینت کناری آن پیچ نشده است و اگر مشکل دارد، جلو بروید و آنها را نیز باز کنید. با استفاده از این روش باید بتوانید تمام کابینت های بالایی را پایین بیاورید.

حذف Backsplash یا پستو

اگر در آشپزخانه خود پستو دارید، می توانید در این مرحله از روز بیرون آوردن آن را شروع کنید. کافی است از یک چکش و یک میله حلقوی استفاده کنید تا روکش آن را از دیوار جدا کنید. اما کاشی آسانتر از حد انتظار از دیوارهای گچی ما خارج شد. این مرحله نیاز به کمی عضله دارد و بسته به چسب، دیواره های پشت صفحه پشت ممکن است در این روند کمی آسیب ببینند. این پایان جهان نیست، بلکه چیزی است که باید هنگام مقابله با این مرحله از آن آگاه باشید.

بعدی چیست؟

بعد از اینکه کارهای کابینت و پشت صحنه انجام شد، اکنون همه چیز کمی پیشرفت می کند زیرا برای خلاص شدن از کابینت پایین، باید پیشخوان ها را بردارید. ما خوش شانس بودیم زیرا برای حذف آن نیازی به حفظ میز پیشخوان نبودیم. ما آن را اهدا نمی کردیم یا نمی فروختیم، بنابراین مهم نبود که برای بیرون آوردن از آشپزخانه آن را شکسته باشیم.

و خدا را شکر زیرا میزهای ما خیلی سنگین بودند، بنابراین اگر مجبور بودیم قطعات پیشخوان کامل را به بیرون حمل کنیم، دچار دردسر بزرگی خواهیم شد. برای جدا شدن آشپزخانه از کابینت ها، ابتدا با استفاده از یک میله و چکش سعی کنیم سطح میز را از دیوار جدا کنیم. سپس با استفاده از چکش سورتمه و مقداری زور جدی میز را به سمت بالا (از پایین) بیاوریم تا از کابینت جدا شود. بعد از اینکه میزهای پیشخوان جدا شدند، از بالا به آن ضربه زدیم تا بتوانیم آن را به قطعات کوچکتر و قابل کنترل تری برای حمل به بیرون تبدیل کنیم. هنگامی که میزهای پیشخوان خاموش شدند، می توانید با همان روشی که در کابینت های بالایی انجام می دهید، کابینت های زیرین را جدا کنید.

برای حذف لوازم خانگی نکاتی دارید؟

بسیار خوب … اکنون وقت آن است که وسایل را بردارید. اگر فضای شما اجازه می دهد زودتر از این می توانید با این قسمت شروع کنید. ما اجاق گاز و مایکروویو را زودتر بیرون بردیم تا فضای بیشتری برای کار داشته باشیم، اما تا زمانی که همه کابینت های ما بیرون نماند نمی توانستیم یخچال را برداریم زیرا به فضای بیشتری برای بیرون آوردن آن از درب ورودی نیاز داشتیم. و برای رسیدن به درب ورودی نیاز به بیرون آوردن کابینت ها داشتیم. اگر می توانید وسایل خانگی را زودتر بردارید و ترجیح می دهید آنها را از سر راه بردارید، حتما انجام دهید.

نکاتی برای حذف لوازم خانگی

برنامه ای در مورد محل هدایت لوازم خانگی داشته باشید. اگر آنها را می فروشید یا آنها را اهدا می کنید، سعی کنید آن روز را هماهنگ کنید تا این موارد فضای ارزشمندی در خانه / گاراژ شما اشغال نکنند. از Lowe’s یک دالی مبلمان اجاره کنید تا کسی در جابجایی این وسایل سنگین آسیب نبیند.

وسایل و درها / راه پله هایی را که وسایل از آن خارج می شوند اندازه گیری کنید تا از مناسب بودن لوازم اطمینان حاصل کنید. ما مجبور شدیم دستگیره ها را از یخچال خود جدا کنیم تا اجازه دهیم یخچال از درب ورودی ما خارج شود.

یک درپوش آماده داشته باشید تا هنگام جدا کردن اجاق گاز و قطع گاز، بتوانید لوله گاز را ببندید. بستن لوله گاز با چرخاندن سوپاپ باعث مسدود شدن می شود، اما نمی خواهید کسی به طور تصادفی آن را باز کند و گاز طبیعی به خانه شما نشت نماید. درپوش استاندارد از این امر جلوگیری می کند. اگر یخچالی دارید که یخ درست می کند یا آب سرکن دارد، احتمال وجود منبع آب در پشت آن وجود دارد. وقتی لوله را از یخچال جدا می کنید مطمئن شوید که این لوله را درون سطل خالی می کنید تا آب به میان آشپزخانه سرازیر نشود.

سایر نکات مبتدی را باید در نظر گرفت

مطمئن شوید که یک ظرف نزد خود دارید: از لحظه دوم که شروع به باز کردن درب کابینت و خوده کابینت ها از دیوارها کردیم، مطمئن شدیم که هر پیچ را به داخل این ظرف Lowe’s می اندازیم. ما نه تنها می خواستیم مانع از این شویم كه شخصی به طور تصادفی روی یك قدم پا بزند، بلكه می خواستیم پیچ ها را جمع كنیم تا آنها به طور تصادفی كف های چوبی ما را خراش ندهند.

فقط از کف آشپزخانه محافظت نکنید: حتماً کفپوش را در آشپزخانه اضافه کنید، اما همچنین آن را به سایر الگوهای ترافیکی اضافه کنید تا همه مناطق در امان باشند. ما اطمینان حاصل کردیم که کف اتاق ناهار خوری، ورودی جلویی و حتی ورودی پشتی / اتاق گلخانه خود را پوشانده ایم.

یک آشپزخانه کار در جای دیگر راه اندازی کنید: و آخرین، اما مطمئناً مهم نیست، این یک نکته است که من راه سخت آن را یاد گرفتم.

ایمن بمانید: به همان اندازه که احساس خنده دار بودن دارید از استفاده از عینک ایمنی بزرگ، ماسک گرد و غبار و دستکش های سنگین می کنید می تواند به سلامتی شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 5 =