درباره آشپزخانه

سبک های آشپزخانه

سبک های آشپزخانه

سبک های آشپزخانه توضیح داده شده: خانه مزرعه ای انتقالی، معاصر و مدرن

سبک آشپزخانه شما چیست؟ آیا شما با رنگ خاکستری همراه با سفید هستید یا یک با کاغذ دیواری منحصر به فرد مدرن؟

گاهی اوقات خیلی آسان نیست که سلیقه شخصی خود را در یک دسته قرار دهیم. خوشبختانه، درست مانند سبک های موسیقی، سبک های آشپزخانه نیز به ترکیبی از سبک های مختلف اشاره دارد. اگر دقیقاً مطمئن نیستید که چه سبکی را بیشتر دوست دارید یا در خانه شما به خوبی کار می کند، ما سه سبک محبوب را در اینجا توضیح می دهیم تا بتوانید دیدگاه خود را بهتر با طراح آشپزخانه خود در میان بگذارید.

سبک آشپزخانه سنتی

سبک ترانزیشنال به دلیل تطبیق پذیری آن امروزه یکی از محبوب ترین سبک های آشپزخانه است. آشپزخانه هایی با سبک انتقالی ظاهر معاصر را با طراحی سنتی ترکیب می کنند تا ظاهری منحصر به فرد ایجاد کنند. پالت های انتقالی معمولاً شامل رنگ های سفید، سپس رنگ های خنثی و سپس رنگ های پررنگ مانند آبی می شوند. کابینت‌ها معمولاً درب‌هایی با پنل فرورفته هستند، مانند سبک شیکر رایج و به طور کلی مدرن‌تر است. کانترها معمولاً کوارتز بادوام و ضخیم هستند و ممکن است طراحی آبشاری داشته باشند. همچنین معمولاً بخش‌های کوچکی از کاشی را پیدا می‌کنید، احتمالاً با الگوی هندسی. در حالی که وسایل استیل ضد زنگ در این آشپزخانه ها محبوبیت بیشتری دارند، شما همچنین می توانید از لوازم پانل آماده استفاده کنید که به دستگاه اجازه می دهد با کابینت های اطراف ترکیب شود.

سبک آشپزخانه امروزی و مدرن

آشپزخانه های جدید طراحی مدرن را با زیبایی شناسی مینیمال ترکیب می کنند. این آشپزخانه ها که لوکس در نظر گرفته می شوند، دارای خطوط متمایز، متریال ارزشمند و براق هستند. این آشپزخانه‌ها معمولاً محیطی باز دارند و سعی می‌کنند جایی را برای یک جزیره برای سرگرمی ایجاد کنند. در داخل این آشپزخانه‌ها، لوازم مجلل و پنل های داخلی را خواهید دید. کابینت‌ها مرغوب هستند و می‌توانند طرحی از رنگ‌های سفید براق یا شاداب یا پوشش چوبی داشته باشند. طراحی مینیمالیستی این امکان را به شما می‌دهد تا چند قطعه ساده مانند یک یخچال بزرگ داخلی یا یک بک اسپلش استادانه درپس زمینه به کار ببرید.

سبک های آشپزخانه

سبک آشپزخانه فارم هاوس

سبک خانه های فارم هاوس ترکیبی عالی از نمای سنتی روستایی با طراحی مدرن است. این سبک طراحی دنج در آشپزخانه‌های روستایی را با زیبایی متمایزی که در آشپزخانه‌های معاصر یافت می‌شود ترکیب می‌کند تا فضایی گرم و مفهومی ایجاد کند. آشپزخانه‌های فارم هاوس مدرن معمولاً جنبه‌های مورد علاقه فارم هاوس مانند سفید و کرم، مواد خام مانند تیرهای در معرض یا بلوک‌های قصابی، و متریال و نورپردازی آهن تیره را دارند. با این حال، این ویژگی‌ها معمولاً به سبک معاصر پوشیده می‌شوند که شامل طراحی مینیمالیستی باشند.

منبع: Kitchen Styles Explained

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

57 − 53 =