درباره آشپزخانه

راهنمای خرید مایکروویو

راهنمای خرید مایکروویو

خرید اجاق مایکروویو یکی از سریع ترین راه ها برای افزودن ویژگی به آشپزخانه شما است. مایکروویو کوچکتر و ارزان تر از اکثر وسایل، راهی آسان برای یخ زدایی سریع غذاهای منجمد ، گرم کردن بقیه غذاها و حتی پخت کامل وعده های غذایی است. اگر در حال خرید مایکروویو جدید هستید ، یادگیری پیشرفت ها و ویژگی های نوآورانه ارائه شده توسط مایکروویوهای مدرن به شما کمک می کند تا بهترین مایکروویو را برای نیازهای خود و با بهترین قیمت تهیه کنید.

مایکروویو روی میز

اندازه مایکروویوهای میز آشپزخانه معمولاً به سه دسته: کوچک، متوسط و کامل تبدیل می شوند. این دسته بندی ها به طور کلی نشان دهنده ظرفیت داخلی مایکروویو است که بر حسب فوت مکعب اندازه گیری می شود. اگرچه مدل های رومیزی می توانند قدرت پخت مشابه نمونه های نصب شده را ارائه دهند، اما نیاز به یک تکه فضای پیشخوان با ارزش را میگیرند و در برخی آشپزخانه ها نمی توانند از آن استفاده کرد.

با این حال ، بسیاری از مایکروویوهای رومیزی کیت های تزئینی ارائه می دهند که با دستگاه هم مرز هستند و امکان ساخت آنها را در کابینت های اطراف یا نصب آنها بر روی دیوار ممکن می کند. مایکروویوهای رومیزی فاقد سیستم های تهویه هستند ، یک ویژگی مفید مایکروویوهای دور برد که به تمیز نگه داشتن هوای آشپزخانه شما کمک می کند. علیرغم این اشکالات جزئی ، مایکروویو روی میز یکی از محبوب ترین طرح ها است. سادگی قرار دادن آنها روی پیشخوان ، اتصال آنها به برق و پخت و پز دشوار است.

مایکروویو داخلی با کیت های تریم

مایکروویو داخلی با کیت تزئینی در داخل کابینت آشپزخانه شما نصب می شود و ظاهر حرفه ای را ارائه می دهد. این مایکروویوها به لطف کیت تریم روی قفسه های کابینت قرار می گیرند. این سبک از مایکروویو فضای پیشخوان را آزاد می کند در حالی که هنوز دسترسی آسان برای هرگونه تعمیر و نگهداری لازم را امکان پذیر می کند.

ماکروویوها / Mircrohoods Over The Range

مایکروویوهای بزرگ، که به عنوان microheads نیز شناخته می شوند، احتمالاً رایج ترین انتخاب در آشپزخانه های به روز هستند. با ترکیب عملکرد یک مایکروویو استاندارد با قابلیت تمیز کردن هوا از یک هود تهویه، این وسایل همه کاره با دور ماندن از راه شما به صرفه جویی در فضا در آشپزخانه شما کمک می کند. مایکروویوهای دور برد برای استفاده در محدوده 30 اینچ یا اجاق گاز ایده آل هستند. به خاطر داشته باشید که مایکروویوها در فاصله وسیعی حداقل 16 اینچ بین بالای اجاق گاز، اجاق گاز یا اجاق گاز و پایین مایکروویو نیاز دارند.

کشوهای مایکروویو

کشوهای مایکروویو که در زیر میز آشپزخانه یا اجاق دیواری نصب شده اند، شبیه مایکروویوهای داخلی هستند. با این حال، این مدل ها اغلب زیر سطح کمر نصب می شوند. محل پخت و پز، معمولاً با یک سینی گردان، به جای درب تاب دار از مایکروویو خارج می شود. این امر بارگیری و تخلیه مایکروویو را تا حد ممکن ساده می کند، هرجا که نصب شده باشد. مایکروویو کشویی علاوه بر آزادسازی فضای پیشخوان، دسترسی آسان به غذای شما را فراهم می کند.

کشوهای گرمکن

معمولاً طراحی کشوی مایکروویو را دارند و برای دسترسی آسان به قسمت گرمایش به بیرون کشیده می شوند. با این حال، این ابزارهای مفید بیشتر به گرم نگه داشتن غذای داغ در دمای آماده سرو کار میکنند تا گرم کردن غذا از یخچال. گرم نگه داشتن غذا را برای شما آسان می کند در حالی که با دوستان و خانواده خود در هم آمیزی هستید. این دستگاه ها همچنین برای خانواده هایی که برنامه شام آنها همیشه هماهنگ نیست بسیار مناسب است و اطمینان حاصل کنید که همه وعده غذایی دارند که طعم آن تازه از اجاق است.

فرهای ترکیبی مایکروویو

مایکروویو ترکیبی، مایکروویو را در بالای فر سنتی قرار می دهد. این طرح صرفه جویی در فضا اغلب از یک فر دوگانه منطقی تر است ، به ویژه برای خانواده های کوچکتر و کسانی که به طور منظم غذاهای چندمنظوره نمی پزند. از آنجا که دستگاه باید روی دیوار نصب شود، اجاق گاز ترکیبی همرا با ماکروویو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 5