درباره آشپزخانه

راهنمای خرید لوازم آشپزخانه

راهنمای خرید لوازم آشپزخانه

آنچه که من در هنگام خرید لوازم آشپزخانه جدید خود در نظر می گیرم. هفته گذشته لوازم و OMG خود را سفارش دادیم – کل روند کار کاملاً واقعی بود. چه کسی می دانست لوازم خانگی می توانند اینقدر زیبا باشند؟ نمی توانم صبر کنم تا زمان نصب آنها فرا برسد، اما می دانم که هنوز چند هفته از آن روز فاصله نداریم. در این بین، من می خواستم روشی را که ما در انتخاب لوازم آشپزخانه جدید خود طی کردیم مرور کنیم. گزینه های بسیاری وجود دارد (و ویژگی ها!) ، بنابراین من ترجیح می دهم قبل از خرید اقلام بزرگ مطابق معیارهایی که به دنبال آن هستید، مفید باشم! ما در تعیین اینکه چه لوازم آشپزخانه برای ما مناسب است، هشت موضع را مورد توجه قرار دادیم.

بودجه

اولین و به نظر من مهمترین چیز در این لیست تهیه بودجه شماست با این کار علاوه بر اینکه هزینه زیادی برای خرید وسایل آشپزخانه جدید نمی تراشید، جستجوی شما نیز محدود خواهد شد. یک وسیله خانگی می تواند به اندازه دو صد دلار مقرون به صرفه باشد یا تا 10 هزار دلار هم کار کند! البته، بیشتر ما برای یخچال 10،000 دلار خرج نمی کنیم، اما هنوز هم نشستن و هدف گذاری برای این هزینه مهم است. پس از تعیین بودجه ، وقت آن است که به مرحله بعدی لیست بروید!

اندازه

خوب، اکنون که بودجه ای را تعیین کردیم، وقت آن است که با جستجوی اندازه وسایل خود و تعیین اینکه بیشترین میزان منطق در فضای شما چیست، جستجو را محدودتر کنیم. این یک راهنمای فوق العاده مفید برای یخچال و فریزر است که ما از آن استفاده کردیم! اگر مثل من آشپزخانه خود را شسته و کابینت های جدیدی نصب کرده اید، در این دسته از تجارب بسیار بیشتری برخوردار هستید زیرا می توانید کابینت ها را برای لوازم خود سفارش دهید. با این حال، اگر لوازم خود را به روز می کنید و کابینت های موجود را نگهداری می کنید، باید عرض / ارتفاع دهانه های موجود در کابینت را اندازه بگیرید و خرید کنید.

اما فقط اندازه گیری عرض و ارتفاع مهم نیست. شما همچنین باید عمق را در نظر بگیرید. آیا می خواهید یخچال شما از کنار کابینت های شما بیرون بزند؟ آیا می خواهید اجاق گاز شما نیز همین کار را انجام دهد؟ یخچال قدیمی من یک پا از کابینت های ما بیرون زد و من از این متنفرم. بعلاوه، یخچال قدیمی در فضایی بود که وارد خانه مان می شدیم، که کمی مانع دید ما می شود و باعث می شود کل آشپزخانه کوچکتر و خردتر شود.

در انتها، مهم است که وسایلی را انتخاب کنید که فضای شما را نداشته باشند، بنابراین قبل از خرید حتماً قد، عرض و عمق را اندازه بگیرید.

کار را تمام کنید

بودجه تصمیم گرفته شد؟ بررسی! ابعاد مستند؟ بررسی! بعدی چیست؟ اکنون وقت آن است که در مورد ظروف یا سبک لوازم خود تصمیم بگیرید. در اینجا برخی از محبوب ترین گزینه هایی که پیدا کردیم.

  • فولاد ضد زنگ
  • سفید
  • سیاه
  • رنگی
  • در زیر پانل های کابینت پنهان شده است

ما می دانستیم که می خواهیم ظاهر تمیز و استیل را برای آشپزخانه جدید خود داشته باشیم ، اما نمی خواهیم باز استیلی استفاده کنیم که اثر انگشت روی آن باقی بماند و زحمت تمیز کردن مداوم را برای ما داشته باشد. چالش اصلی این است، مگر نه ؟! سپس در مورد استیل FINGERPRINT RESISTANT اطلاعات کسب کردیم. اگر لکه ای وجود داشته باشد، تنها کاری که شما انجام می دهید آب پاشیدن، پاک کردن است!

سبک زندگی

اکنون وقت آن است که در مورد سبک زندگی و نحوه استفاده فعلی از لوازم خود تأمل کنید. آیا نقاط ضعف دارید که بخواهید با وسایل جدید آنها را برطرف کنید؟ شما باید به دقت نحوه استفاده از هر وسیله و آنچه را که دوست دارید و حتی مهمتر از آن، نفرت دارید را مد نظر قرار دهید.

به عنوان مثال، یخچال ساید بای ساید کنونی ما موجود است، اما چیدمان آن به ما اجازه نمی دهد تا از تمام پتانسیل آن استفاده کنیم. ما به ندرت چیزها را منجمد می کنیم، بنابراین داشتن 50٪ فضای یخچال و فریزر در بالای یخچال بهتر است. ما شخصاً ترجیح می دهیم فضای یخچال بیشتر و فضای فریزر کمتری داشته باشیم، به همین دلیل در نهایت یخچال درب فرانسوی را انتخاب کردیم. این سبک همان چیزی است که ما در خانه قدیمی خود داشتیم و خیلی بیشتر آن را دوست داریم.

این مدل نه تنها فضای یخچال بیشتری به ما می دهد، بلکه دارای ویژگی PowerCold® نیز می باشد که یخچال را سریع خنک می کند تا از خوب و تازه ماندن غذای ما اطمینان حاصل کند، که پس از بارگیری در تمام مواد غذایی بسیار مهم است! مهم است که شما اولویت های خود را قبل از خرید تجزیه و تحلیل کنید تا وسایلی را انتخاب کنید که سخت ترین کار برای خانواده شما خواهند بود.

جزئیات

حالا، بیایید جزئیات طراحی را صحبت کنیم! صادقانه بگویم، اینها احتمالاً توسط بسیاری نادیده گرفته می شوند، اما می توانند تفاوت زیادی ایجاد کنند. در حال حاضر، من یک فضای منحنی بعنوان “محدوده پشتوانه” دارم. اکثر آشپزخانه هایی که می بینم از همین سبک برخوردارند.

همه کنترل ها / دکمه ها در قسمت بیرونی دستگاه قرار داشتند ، بنابراین وقتی دیدم گزینه هایی در دسترس است که همه کنترل ها / دکمه ها را در لبه بالایی ماشین ظرفشویی قرار می دهد (در واقع “کنترل های برتر” نامیده می شوند) ، من لازم بود آن را داشته باشم!

توصیه های دوستان و خانواده

هرکسی ممکن است مایل نباشد این تصمیم را پیش روی خانواده و دوستانش باز کند، اما شخصاً دوست دارم بشنوم آنچه مردم در مورد وسایل آشپزخانه خود دوست دارند (یا از آنها متنفرند) من از بسیاری از خانواده، دوستانم نظرسنجی کردم و حتی از دوستان مادرم سوال کردم زیرا آنها تجربه ارزشمند زیادی در آشپزخانه هایشان دارند. من نه تنها توانستم از ترجیحات و تجربیات آنها بینش خوبی کسب کنم ، بلکه در مورد لوازم آشپزخانه خیلی چیزهای بیشتری یاد گرفتم این یک برد-برد بود!

ویژگی ها

آخرین خانه ما وقتی وارد خانه شدیم با وسایل جدید همراه بود ، بنابراین اولین بار بود که خرید لوازم خانگی را انجام می دادم. و وای ، آیا می توانیم در مورد چگونگی ویژگی های لوازم FAR صحبت کنیم ؟! از فولاد ضد زنگ مقاوم در برابر اثر انگشت، نور LED ، فناوری گرمایشی و سرمایشی، از زمانی که پدر و مادرم را به عنوان لوازم خانگی برای نوسازی آشپزخانه خود انتخاب کردم ، لوازم خانگی راهی ساده را پیدا کرده اند.

8- موارد تصادفی دیگری که باید در نظر بگیرید

این دسته آخر کمی “همه گیر” است. در اینجا برخی موارد تصادفی دیگر وجود دارد که باید قبل از انتخاب وسایل مناسب برای شما ، آشپزخانه و سبک زندگی خود در نظر بگیرید.

آیا می توانید لوازم خانگی فعلی خود را بفروشید تا بتوانید بودجه کلی خود را افزایش دهید؟

آیا به هود جدیدی برای بیش از محدوده خود نیاز دارید؟ بودجه این هزینه را فراموش نکنید!

آیا قصد مخفی کردن مایکروویو در کابینت را دارید؟

قبل از خرید لوازم خانگی حتما “قلاب های” خانه خود را بررسی کنید.

آیا شما طبخ گاز بالای گاز یا اجاق برقی را ترجیح می دهید؟ اگر سوئیچ را می گیرید ، آیا گاز در آن فضا موجود است؟

آیا تمام وسایل شما از نظر رنگ/ شکل مطابقت دارند؟

آیا می خواهید همه لوازم شما با یک مارک یکسان باشند؟

منبع: thediyplaybook.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

23 − = 15