درباره آشپزخانه

خرید سینک کامپوزیت گرانیتی

خرید سینک کامپوزیت گرانیتی

برای خرید سینک کامپوزیت گرانیتی و اگر سینک گرانیتی کامپوزیت در لیست خواسته های پروژه آشپزخانه شما قرار دارد، این مزایا و معایب را بررسی کنید تا به شما در خرید عاقلانه کمک کند.

یک سینک گرانیتی کامپوزیت، زیبایی بادوامی برای آشپزخانه شما به ارمغان میاورد. این ماده مهندسی شده با استفاده از ترکیبی از گرد و غبار سنگ گرانیت و ذارت اکریل ساخته شده به شکل سینک درآمده است. سینک‌های کامپوزیتی متشکل از گرد و غبار کوارتز و رزین‌های اکریل هستند و برچسب‌های “سنگ کامپوزیت” و “سینک گرانیتی” گاهی اوقات به جای یکدیگر برای توصیف هر یک از مواد استفاده می‌شوند. گنجاندن سینک گرانیتی کامپوزیت در آشپزخانه شما دارای چندین مزیت و همچنین معایبی است. راهنمای خرید ما را در زیر بخوانید تا ببینید آیا سینک گرانیتی کامپوزیت برای بازسازی آشپزخانه شما مناسب است یا خیر.

مزایای سینک گرانیت کامپوزیت

سینک های کامپوزیتی گرانیتی جایگزینی عالی برای سینک های سنتی استیل یا چینی هستند. اینها برخی از مهمترین نقاط قوت آن هستند:

تنوع: طیف گسترده‌ای از سبک‌ها، اندازه‌ها، شکل‌ها، پرداخت‌ها و گزینه‌های رنگی کامپوزیت سینک گرانیتی را برای تکمیل میزهای خود خواهید یافت. سفید، مشکی و قهوه ای محبوب ترین رنگ ها هستند. برای مثال، هنگام مقایسه گزینه‌ سینک‌های گرانیتی با سینک‌های استیل، گزینه‌های بسیار بیشتری با سینک‌های گرانیتی خواهید داشت.

قوام: یک سینک سنگ گرانیتی دارای تغییرات طبیعی سنگ در سراسر مواد است. با این حال، یک سینک گرانیتی کامپوزیت دارای رنگ یکنواخت در سراسر مواد است.

هزینه: سینک گرانیتی کامپوزیت معمولاً هزینه کمتری نسبت به سینک گرانیتی طبیعی دارد.

معایب سینک گرانیت کامپوزیت

قبل از اینکه سینک گرانیتی کامپوزیت را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید، مهم است که مزایا و معایب آن را درک کنید. در اینجا برخی از معایب این ماده آورده شده است:

سختی: در حالی که برخی از مواد سینک می‌بخشند، گرانیت کامپوزیت به اندازه‌ای سخت است که ظروف شیشه‌ای را هنگام انداختن روی سطح بشکند. اگر مکررا ظروف شکستنی را در سینک بشویید، این مشکل سینک کامپوزیت گرانیتی چیزی است که باید در نظر بگیرید.

هزینه: سینک های گرانیتی کامپوزیتی با کیفیت گران تر از مواد سینک مانند استیل و چینی هستند.

وزن: سینک های کامپوزیتی گرانیتی معمولاً بسیار سنگین تر از انواع استیل هستند.

نحوه تمیز کردن سینک کامپوزیت گرانیتی

سهولت در نظافت یک نکته مهم برای هر ویژگی آشپزخانه به ویژه سینک ظرفشویی است. سینک های گرانیتی کامپوزیتی با کیفیت تحت فشار بالا ساخته می شوند و آنها را غیر متخلخل، بهداشتی و مقاوم در برابر حرارت، لکه، خراش و براده می کند. مواد شیمیایی شدید می توانند به سینک گرانیتی کامپوزیت آسیب برسانند، بنابراین توصیه های سازنده را برای تمیز کردن سطح و همچنین محصولات برای جلوگیری از ریختن در سینک دنبال کنید. شما معمولا می توانید از صابون ظرفشویی ملایم و آب گرم برای تمیز کردن سینک گرانیتی استفاده کنید.

برای لکه های سخت تر، جوش شیرین را داخل سینک بپاشید، سرکه را اضافه کنید و به آرامی با یک اسفنج غیر ساینده بشویید. برخی از سینک های گرانیتی کامپوزیت ممکن است در اثر حرارت آسیب ببینند و در نتیجه رزین های ذوب شده لکه هایی ایجاد می کنند و مواد خراشیده می شوند.

منبع: bhg.com خرید سینک کامپوزیت گرانیتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

46 − = 45