درباره آشپزخانه

تعیین مناطق داخل آشپزخانه خود

مناطق داخل آشپزخانه

تعریف فضاها در آشپزخانه شما با ایجاد مناطقی در آن برای عملکردهای خاص، مکانی منظم و آسان برای زندگی و سرگرمی ایجاد می کند. برخی از این نمونه ها شامل Prep ،Clean Up ،Entertaining و Drop Zone است. منطقه Prep Zone می تواند شامل محلی باشد که در آن منطقه سطل آشغال، تخته های برش، کاسه ها و چاقوها وجود دارد، بنابراین می توانید شام را در یک مکان آماده کنید بدون اینکه در کل آشپزخانه حرکت کنید.

Clean Up سطل زباله، سینک ظرفشویی، Tupperware و ورقه و فویل های شما را در همان قسمت قرار می دهد بنابراین می توانید بعد از شام پاکسازی کرده و باقیمانده مانده را به سرعت کنار بگذارید.

Entertaining محلی است که میهمانان می توانند در آن بنشینند و بایستند و مکانی برای نگهداری نوشیدنی های شماست که از محل تهیه و پخت و پز شما دور است. به شما این امکان را می دهد که هنگام پخت و پز در کنار میهمانان خود باشید، و بدون اینکه به قسمت آشپزی بروید به راحتی نوشیدنی دریافت کنید.

Drop Zone محلی است که اعضای خانواده شما در آن حضور دارند و محلی برای تلفن ، کلید ، نامه ، کیف کتاب و لپ تاپ دارد. این باعث می شود میزها و پیشخوان ها از درهم ریختگی پاک شوند.

با داشتن فضاهای مشخص در آشپزخانه، در نهایت با همپوشانی ای که ممکن است در یک آشپزخانه بدون این مناطق رخ دهد، نخواهید داشت. در حالی که همپوشانی بین مناطق هنوز هم ممکن است اتفاق بیفتد، داشتن سازماندهی بهتر از برخی از مشکلاتی که قبلاً داشته اید جلوگیری می کند. طراح آشپزخانه شما راه حل هایی پیدا خواهد کرد تا به شما کمک کند تمام مناطق مختلفی را که در فضای خود نیاز دارید ، برنامه ریزی کنید.

 

Defining Areas Within Your Kitchen – Lisa Zompa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 1 = 7