درباره آشپزخانه

ایجاد یک آشپزخانه کوچک جادار

آشپزخانه کوچک جادار

ایجاد یک آشپزخانه کوچک جادار : آیا رویای یک آشپزخانه بزرگ را در سر می پرورانید اما اتاقی برای گنجاندن چیزهای خود ندارید؟ تسلیم نشو راهنما اینجاست.

چندین عنصر در برنامه ریزی و اجرای طراحی آشپزخانه وجود دارد که می تواند فضای آشپزخانه کوچک شما را بیش از آنچه تصور می کردید بهتر ارائه دهد. اگر از تخصص یک طراح حرفه‌ای آشپزخانه استفاده کنید، این یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌هایی خواهد بود که تا به حال انجام خواهید داد و در درازمدت در هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنید. طراحی خوب در مورد فضاهای کوچک ضروری است و خلاقیت طراح شما بودجه شما را به حداکثر می رساند. در اینجا چند ترفند طراحی هوشمندانه وجود دارد که نه تنها توهم یک آشپزخانه بزرگتر را ایجاد می کند، بلکه هر اینچ مربع از فضای موجود را به حداکثر می رساند.

رنگ های آشپزخانه

معمولاً رنگ‌های تیره می‌توانند ناحیه کوچکی را تنگ و کوچک‌تر نشان دهند. با این حال، با طراحی مناسب، کابینت ها یا دیوارهای تیره را می توان زمانی که با عناصر سبک تر آشپزخانه همراه می شود، استفاده کرد. رنگ‌های خنثی سفید و روشن همیشه برای بزرگ‌تر کردن آشپزخانه کار می‌کنند. علاوه بر این، آشپزخانه های سفید یک سبک طراحی جاودانه ارائه می دهند که برای باز کردن بصری یک فضا عالی است. اگر عناصر اصلی در طرح به رنگ روشن هستند، می توانید چند الگوی هندسی اضافه کنید تا چشم را به صورت عمودی بکشید و تصور آشپزخانه بلندتر و بلندتر را به شما نشان دهد.

انعکاسی یا دیدن از طریق عناصر

یک بصری بدون مانع می تواند احساس فضای شما را تا حد زیادی بهبود بخشد. اگر ساخت و ساز به شما اجازه می دهد یک دیوار را بردارید یا یک گذرگاه اضافه کنید، یک دگرگونی جادویی را تجربه خواهید کرد که باعث می شود طراحی بسیار جادارتر به نظر برسد. اولین آشپزخانه ای که در این پست می بینید یک آشپزخانه آپارتمانی کوچک در شهر نیویورک است که چند سال پیش ساختیم. ما دیوار را باز کردیم تا یک گذر از پیشخوان/نشستن ایجاد کنیم و کمی کابینت را به قسمت نشیمن گسترش دادیم. طراحی به طور کامل این آشپزخانه کوچک را به یک منطقه سرگرم کننده شگفت انگیز با فضای ذخیره سازی بسیار بیشتر از آنچه مشتری تصور می کرد تغییر داد.

موارد دیگری که می توانید در نظر بگیرید عبارتند از: درج کابینت شیشه ای، قفسه های دیواری باز، و یک آینه یا کاشی شیشه ای که تا سقف امتداد دارد. قفسه های باز می توانند جایگزین کابینت های بسته بالایی شما شوند و ظاهری جادارتر در آشپزخانه شما ایجاد کنند. با این حال، اگر قفسه های باز را انتخاب می کنید، مراقب باشید که آنها را با شلوغی بیش از حد پر نکنید. قفسه های به هم ریخته اثر معکوس خواهند داشت و فضای شما کوچکتر به نظر می رسد. قفسه های باز با ظروف شیشه ای و کاسه های رنگی روشن یا سفید بهترین کار را دارند.

طراحی مینیمالیستی و لوازم یکپارچه

از قالب های تزئینی بیش از حد بلند و سبک های کابینت درب دار خودداری کنید. خطوط طراحی مینیمال و تمیز بهترین کار را دارند. لوازم یکپارچه ای که به طور یکپارچه با رنگ کابینت مطابقت دارند، طراحی را بهبود می بخشند و آشپزخانه را بزرگتر نشان می دهند.

داشتن یک طراح خوب که همه چیز را با هم جمع کند

انتخاب عناصر طراحی مناسب می تواند چالش بزرگی برای شما باشد که به تنهایی با آن مقابله کنید، به خصوص اگر آشپزخانه شما کوچک است. یک طراح آشپزخانه باتجربه با به اشتراک گذاشتن نکات آزموده شده و واقعی خود برای انتخاب کابینت مناسب، لوازم خانگی و گزینه های صرفه جویی در فضا، تخصص طراحی خود را به میز ارائه می کند. سرمایه‌گذاری شما در طراحی خوب، آشپزخانه‌ای را به وجود می‌آورد که متناسب با سبک زندگی شما باشد و فضا را به بهترین شکل ممکن تبدیل کند..

منبع: آشپزخانه کوچک جادار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 7 = 1