درباره آشپزخانه

انتخاب وسایل مناسب برای آشپزخانه شما

وسایل مناسب برای آشپزخانه

انتخاب وسایل مناسب برای آشپزخانه شما: چه در حال بازسازی آشپزخانه یا ارتقاء آشپزخانه فعلی خود باشید، خرید یک مجموعه جدید می تواند یک کار هیجان انگیز باشد. محصولات امروزی دارای ویژگی‌ها و فناوری‌هایی برا آشپزی هستند تا مهارت‌های آشپزی شما را ارتقا دهند، از روش‌های پخت همرفت و سرخ کردنی هوا گرفته تا مشعل‌های قابل تنظیم و نمایشگرهای لمسی. ما تصمیمات مختلفی برای کمک به شما در پاسخ به سؤالات دشوار شما می گیریم.

اجاق گاز، برقی یا القایی؟

نوع سوختی که برای اجاق گاز خود انتخاب می کنید به ترجیحات آشپزی، بودجه و تنظیمات شما بستگی دارد. اگر خط گاز برای فر خود وصل نکرده اید، باید هزینه اضافی را در نظر بگیرید یا اجاق برقی یا القایی را انتخاب کنید. اگر عادات آشپزی شما به دماهای دقیق و واکنش فوری نیاز دارد، گاز و القایی بهترین گزینه شما هستند. با این حال، اگر بودجه شما پایین تر است، اجاق برقی احتمالا بهترین انتخاب شما خواهد بود.

آیا لوکس بودن ارزشش را دارد؟

آیا باید در یک مجموعه لوکس در مقابل یک نمونه معمولی به همین خوبی کار می کند؟ پاسخ به اولویت و بودجه شما بستگی دارد. درست مانند ماشین‌ها، لوازم لوکس ممکن است همان هدف کلی را به عنوان یک وسیله ارزان‌تر داشته باشند، اما با تمام زرق و برق ها، مواد بادوام و به طور کلی تجربه بهتری ارائه می‌شوند. با این حال، آنها می توانند بسیار گران تر باشند، بنابراین ارزش آن را دارد که هزینه ها و مزایای سبک زندگی شخصی خود را بسنجید. اگر اکثراً چند بار در هفته غذاهای یخ زده می‌پزید و بقیه شب‌ها را بیرون می‌خورید، احتمالاً از یک دستگاه لوکس سود زیادی نخواهید برد. اما اگر به آشپزی علاقه دارید و از امتحان کردن غذاهای پر دردسر لذت می برید، ممکن است یک دستگاه لوکس ارزش هزینه را داشته باشد.

فر دو نفره یا یک نفره؟

اکثر محصولات دارای یک فر با چند قفسه هستند تا بتوانید همزمان چندین غذا را در آن بپزید. محصولات دیگر در واقع دارای دو فر هستند. یک فر کوچکتر بالا و یک فر بزرگتر پایین. فضای فر دو نفره به شما امکان می دهد چندین غذا را در دو درجه حرارت و تنظیمات مختلف بپزید، ایده آل برای کسانی که معمولاً غذاهای بزرگ با نیازهای پخت متفاوت دارند. اما به خاطر داشته باشید که یک فر دو نفره احتمالا ظرفیت کمتری خواهد داشت یا ممکن است کشوی پایینی را که بسیاری از خانواده ها مفید می دانند حذف کند. اینکه فر یک نفره یا دو نفره را انتخاب کنید به عادات آشپزی شما و همچنین بودجه بستگی دارد زیرا فرهای دو نفره معمولاً کمی بیشتر از یک فر هزینه دارند.

آیا واقعاً به اتصال وای فای نیاز دارید؟

آینده لوازم برقی اتصال از طریق وای فای است، مانند کنترل ویژگی‌های فر از دستگاه هوشمند و به‌روزرسانی‌های خودکار برای همتراز نگه‌داشتن فر شما با انتظارات رو به رشد شما. اینکه محصول متصل به وای فای را انتخاب کنید به راحتی و بودجه بستگی دارد. محصولات متصل به وای فای معمولاً هزینه بیشتری نسبت به اجاق های سنتی دارند، اما به طور بالقوه تنظیمات آشپزی بی پایان و راحتی کنترل جنبه ها و دریافت هشدارهای مهم در مورد محصول شما را ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

40 − 38 =