درباره آشپزخانه

آشپزخانه بهاری

آشپزخانه بهاری

آشپزخانه بهاری : امروز در سان دیگو همش باران بارید. یک روز طولانی با باران دیوانه وار! بیرون هوا تاریک و ابری و سرد بود. و همچنین بارانی و مرطوب.

اما داخل خانه من؟ این احساس بهار است! من چندین اتاق خانه ام را از لحاظ دکوراسیون و چیدمان به روز کردم و امروز به برخی از دوستان با استعداد وبلاگ برای “Styled for Spring Tour” می پیوندم تا ایده های دکوراسیون آشپزخانه را برای بهار به اشتراک بگذارم! اگر از وبلاگ سرگرم کننده Kathleen’s Lindsay Hill Interiors (یا هر وبلاگ دیگری در این مورد برای بازدید از تور) می آیید، خوش آمدید! خیلی خوشحالم که اینجا هستید.

بسیاری از قسمت های دکوراسیون آشپزخانه بهاری من همان پارسال است (شاید “تازه سازی آشپزخانه” از مه گذشته را بخاطر بسپارید) اما من چند مورد را تغییر دادم. وقتی بیش از سه سال از خانه خود نقل مکان کردیم، من برای آشپزخانه خود فرش های خاکستری از Target خریده ام که بسیار عالی بوده اند، اما ظاهر آنها بسیار فرسوده است.

وقت تعویض آنها بود! من چیزی را می خواستم که خنثی باشد (زیرا من دائماً دکوراسیون خود را تغییر می دهم!) اما همچنین می تواند چیز سرگرم کننده ای به آشپزخانه اضافه کند. هوم… خنثی عالیه چون سرگرم کننده هم هست. صبر کن! راه راه سیاه و سفید چطور؟

من الان می توانم تعجب را در تمام چهره های شما ببینم. من آنقدر عاشق فرش راه راه اتاق خشکشویی طبقه بالا بوده ام که تصمیم گرفتم آن را داخل آشپزخانه ام بیاورم تا یکبار امتحان کنم و شما چه می دانید؟ من عاشق بودم. ظروف روشن به کابینت شیشه ای من برگشته اند و البته لیموهایی نیز وجود دارند که در اینجا و آنجا ظاهر می شوند. بدون لیمو در آشپزخانه من بهار نخواهد بود! امیدوارم این پست ایده های جالب دکوراسیون آشپزخانه را برای بهار به شما ارائه دهد!

من به زودی به روزرسانی های بهاری سرگرم کننده تری را در اطراف خانه خود به اشتراک می گذارم، بنابراین اگر قبلاً این کار را نکرده اید، در لیست ایمیل من ثبت نام کنید تا پستی را از دست ندهید. چیزهای خوب در انتظار است. من عاشق این وقت از سال هستم. بهار مبارک تزئین همه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 6 =